جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر با استاندار خوزستان/ پیوندی: نگاه مثبت هیأت‌های خارجی در ارزیابی روند امدادرسانی در سیل مشهود بود

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار خوزستان از تلاش‌های دستگاه‌های مختلف اجرایی و امدادی در امدارسانی به حادثه سیل اخیر تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی اصغر پیوندی در دیدار با استاندار خوزستان، از حسن مدیریت و تلاش شبانه روزی او در مدیریت حادثه سیل اخیر تقدیر و از حضور تمامی دستگاه‌های خدمت رسان تجلیل کرد.

او همچنین با اشاره به تلاش‌های نیروهای خدوم جمعیت هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها، از بازدید میدانی بیش از ۱۰ هیأت خارجی از مناطق سیل‌زده و شرایط امدادرسانی و ارزیابی این گروه‌ها از روند امدادرسانی به افراد آسیب دیده سخن گفت.

رئیس جمعیت هلال احمر بر نگاه مثبت تیم ارزیابی فدراسیون جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر در روند امدادرسانی در استان خوزستان تاکید کرد و از فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در تسهیل این روند سخن گفت.

او همچنین با اشاره به توزیع بیش از ۱۰هزار بسته حمایتی شامل لوازم ضروری زندگی در روزهای آینده در مناطق سیل زده، از اجرای طرح فطرانه توسط جمعیت هلال احمر استان خوزستان در روزهای پایانی ماه رمضان خبر داد.

در این دیدار غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز از تلاش‌های شبانه‌روزی و مجدانه جمعیت هلال احمر و استان‌های معین در مناطق سیل زده استان تقدیر کرد.

گفتنی است رئیس جمعیت هلال احمر پیش از دیدار با استاندار خوزستان، از سالن شهدای کارگر و محل جمع‌آوری و بسته‌بندی کمک‌های اهدایی مردم به مناطق سیل‌زده بازدید و از تلاش‌های شبانه روزی داوطلبان و نیروهای مردمی حاضر قدردانی کرد.


١٠:٢٩ - جمعه ٣ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٠٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج