سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر:نشست صمیمی با عوامل عملیاتی پایگاه امداد جاده‌ای حسن آباد

به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان، نشست صمیمی رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان با امدادگران و نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده‌ای حسن آباد(یادمان امام خمینی "ره") هلال احمر استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، دکتر علی اصغر پیوندی ضمن حضور در یکی از پایگاه ها امداد و نجات بین شهری این جمعیت مستقر در کیلومتر 33 اتوبان تهران-قم، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، روزه خود را با امدادگران این پایگاه و جمعی از مدیران هلال احمر استان تهران افطار نمود و سپس دیدار و گفتگوی صمیمانه ای با این عزیزان داشت.

در ابتدای این دیدار صمیمانه رئیس هلال احمر شهرستای ری به ارائه گزارشی از وضعیت موجود این پایگاه پرداخت.

احمد احمدی همچنین از خدمات امداد و نجات این پایگاه به خصوص امدادرسانی در برف و کولاک سال گذشته نیز گزارشی ارائه نمود.

در ادامه، فرماندار ویژه شهرستان ری نیز در سخنانی ضمن تجلیل از خدمات برجسته هلال احمر، بر اهمیت تقویت و تجهیز این مجموعه تاثیرگذار تأکید کرد.

سپس مدیر عامل هلال احمر استان تهران در سخنانی ضمن تشریح وضعیت پایگاه های اقماری این جمعیت در سطح استان که برای زلزله احتمالی تهران و بحران هایی از این دست احداث شده اند، خواستار مساعدت بیشتر جهت اتمام این پروژه ها و تجهیز انبارهای موجود در آنها شد.

حسین کتابدار همچنین در خصوص ایجاد ساختار و تأمین نیروی انسانی پایگاه های اقماری نیز نظر مساعد رئیس هلال احمر را خواستار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ابتدای صحبت های خود، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین امدادگران داوطلب این جمعیت که با زبان روزه به امدادرسانی می پردازند، از نقش بی بدیل آنان تجلیل کرد.

دکتر پیوندی گفت: آنچه موجب متمایز بودن جایگاه هلال احمر از سایر نهادهای امدادی کشور می شود، جنبه مردمی بودن آن و داوطلبانه بودن عمده فعالیت های آن است که باید ضمن حفظ این گنجینه، بر تقویت آن نیز افزوده شود.

وی با اشاره به قدردانی رئیس جمهور از ایثار و فداکاری امدادگران و کارکنان هلال احمر به ویژه در سیل اخیر که این عزیزان را به عنوان نیروهای "خدوم و شجاع" تعبیر کرده اند، این سرمایه های گرانبهای جمعیت هلال احمر را مایه افتخار این جمعیت ملی و مردمی برشمرد.

رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص نوسازی تجهیزات و ملزومات امدادی این پایگاه مهم استان تهران که در محور تهران-قم واقع است نیز قول مساعدت داد و همچنین جهت تقویت اقلام آموزشی هلال احمر شهرستان نیز نظر مساعد خود را اعلام نمود و در پایان نیز قول اختصاص اعتبار مناسبی را جهت تقویت این پایگاه اعلام داشت.

شایان ذکر است که در این برنامه، فرماندار شهرستان ری،  مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان، رئیس سازمان امداد و نجات کشورمان، مدیرعامل هلال احمر استان تهران، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران شرکت داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٥:٣٠ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩٢٧    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج