سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از ۲۵۰ داوطلب فعال پایتخت در کمک به سیل‌زدگان

۲۵۰ داوطلب فعال جمعیت هلال احمر شهر تهران که در کمک به سیل زدگان و جمع‌آوری کمک های مردمی برای آنان فعال بودند با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کتابدار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این مراسم با تشکر از زحمات تمامی افرادی که در سیل اخیر کشور همراه هلال احمر و هموطنان بودند، اظهار کرد: حدود ۱۵۰ میلیارد تومان تنها کمک‌های نقدی برای مردم سیل زده جمع‌آوری شده و از سویی هلال احمر با این اعتماد مردم به سرمایه اجتماعی بزرگی دست یافت.

وی از همکاری خانه سینما، سازمان فرهنگی و هنری، رئیس سینما پردیس آزادی، مدیر عامل موسسه سینمای شهر، بازیگران و … برای همکاری و همراهی با هلال احمر در سیل اخیر و کمک رسانی به هموطنان تقدیر و تشکر کرد.

همایون اسعدیان، رئیس هیأت مدیره خانه سینما در این مراسم گفت: روحیه کودکان در مناطق سیل زده تضعیف شده بود به همین دلیل برای حفظ روحیه و رویاهای کودکان اسباب بازی به این مناطق ارسال شد.

فاطمه گودرزی، بازیگر سینما و تلوزیون با بیان اینکه من فکر می کردم در این مراسم قرار است از هنرمندان تجلیل شود، گفت: خوشحالم که توانستیم با یک لوح تقدیر از داوطلبان جمعیت هلال احمر قدردانی کنیم.

در این آیین علی دهکردی، فاطمه گودرزی و کورش سلیمانی از هنرمندان سینما و تلوزیون و محمد نصیری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران و شهاب‌الدین صابونچی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر  حضور داشتند.

این مراسم روز شنبه از سوی خانه سینما و موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با همکاری جمعیت هلال احمر استان تهران و حضور روسای سازمان داوطلبان و جوانان،  مدیرعامل و جمعی از اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان تهران، مدیر کل روابط عمومی هلال احمر، مدیر عامل خانه سینما و جمعی از هنرمندان بنام سینمای کشور برگزار و در حاشیه آن کمک‌ گروه‌های مختلف مردم برای سیل‌زدگان جمع آوری شد.


٠٨:٣٥ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٧٠١    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج