جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام لیست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر

 

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز برای جمع آوری کمک های مردمی در،بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر ، پیرو اقدام دادستانی و قوه قضاییه جهت ساماندهی و نظارت بر موسسات و انجمن های خیریه و اعطای مجوز فعالیت از سوی جمعیت هلال احمر، آخرین فهرست این بنگاهها جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود.

 

گفتنی است جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد حق انتخاب برای مردم نوع دوست کشورمان برای کمک به هموطنان سیل زده و با توجه به ضرورت نظارت در این حوزه و به دستور مقامات قضایی اقدام به اعطای مجوز فعالیت برای موسسات و انجمن های عام المنفعه و دارای مجوز از دستگاههای ذیربط می نماید و از صدور مجوز برای افراد حقیقی معذور است. بنابراین چنانچه موسسات عام المنفعه دیگری نیز تمایل به حضور و فعالیت دراین حوزه داشته باشند می توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

 

لیست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز را بصورت فایل PDF  در زیر ببینید:

 دانلود فايل : ____ __18298.pdf ( 39KB )


٠٩:٢٦ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٥٠١    /    تعداد نمایش : ١٦٧خروج