جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس سازمان داوطلبان با استاندار ایلام

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به همراه خیرین کشوری سازمان داوطلبان ، مدیر عامل و جمعی از مسئولین هلال احمر استان با استاندار ایلام دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: به همت خیرین کشوری سازمان داوطلبان و مشارکت جمعیت هلال احمر استان ایلام ساخت تعداد ۱۸ چشمه حمام و دستشویی برای محرومان روستای گاودل کار تحویل آنها تمام شده است.

وی با بیان اینکه انشالله این حرکت خیرین بتواند هدیه ایی باشد در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به روستائیان محروم گاودول افزود:  انتظار داریم خیرین کشوری سازمان داوطلبان در تجهیز حوزه توانبخشی هم به جمعیت استان کمک کنند تا بتوانیم خدمات خوبی در این حوزه به مردم خوب استان ارائه بدهیم.

محمد نصیری ، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه باید در کنار مردم باشیم تا چهره محرومیت از استان برداشته شود ، افزود: استان ایلام در سنوات گذشته به واسطه جنگ ، محرومیت مضاعفی دارد که برای رفع این محرومیت با اعزام کاروان های سلامت و کارهای زیربنایی همکاری می کنیم تا انشالله اتفاقات خوبی در استان بیافتد.

وی با بیان اینکه خیرین سازمان داوطلبان اثرات خیرشان در سراسر کشور فراگیر است ، اظهار داشت: این خیرین در حوزه آموزش و پرورش ، بهزیستی، سلامت و بهداشت بسیار فعال بوده و اگر در موضوع کار شفافیت باشد و کار موثری برای مردم باشد قطعا آن کار انجام می شود.

استاندار ایلام در ادامه این دیدار ضمن تشکر از انجمن های خیرین گفت: هلال احمر در تمامی زمینه ها پیشکسوت است.

سلیمانی دشتکی اظهار کرد: عمیقاً به کارهای خیریه علاقه دارد و در تکمیل کارهای خیریه هلال احمر قول مساعد و همکاری دادند.

در پایان این دیدار استاندار ایلام و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به خیرین سازمان داوطلبان به خاطر اقدامات بشر دوستانه آنها لوح تقدیر اهدا کردند.


٠٨:٥٧ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٢١٧    /    تعداد نمایش : ٦٧خروج