جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر / افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان وهمکاری در اجرای برنامه ققنوس

 

با حضور وحید شفیعی، مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر و افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ اعظم شهرستانی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت :  با حضور مشاورین سازمان داوطلبان هلال احمر خانه هلال سرای محبت و خانه هلال هنرمندان در شهرستان اشکذرافتتاح شد.

معاون داوطلبان هلال احمر استان یزد گفت : همچنین در حاشیه این افتتاح از نمایشگاه اولین کاتب سنگی قرآن در شهرستان اشکذربازدید و از زحمات این داوطلب هلال احمر تقدیر شد.

وی بیان داشت:  در ادامه سفر اولین خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غذیر اردکان افتتاح و از کارخانه فولاد غدیر بازدید بعمل آمد.

شهرستانی خاطر نشان کرد : در ادامه با آقای پاک سیما مدیرکارخانه فولاد غذیر دیدار و جهت همکاری های بیشتر هلال احمر و اجرای طرح ققنوس گفتگو شد.

همچنین در پایان از خدمات داوطلبین هلال احمر کاخانه فولاد غدیر که در بحث زلزله کرمانشاه همکاری داشتند تقدیر شد.

 


٠٩:٣٧ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢١٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٦٢خروج