جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

آيين تجلیل از برگزیدگان مسابقات ورزشی ویژه گرامیداشت هفته بسیج سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر برگزار شد

آيين  تجليل از برگزيدگان  مسابقات ورزشی  ویژه گرامیداشت هفته بسیج سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر با حضور مهندس شفيعي  مشاور رییس سازمان  و  حسن عبودي مزرعي معاون منابع داوطلبي و خدمات اجتماعي و  فرمانده پایگاه بسیج "حضرت علی ابن ابیطالب (ع)" در سالن  كنفرانس سازمان  داوطلبان  برگزار و از برگزيدگان  اين دوره  از مسابقات  ضمن اعطاي لوح تقدير و هدايا  تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ،گفتني است همزمان  با  ايام  گراميداشت  هفته  بسيج  و به همت پایگاه بسیج " حضرت علی ابن ابیطالب (ع)"  و در راستاي توسعه  فعاليت هاي فرهنگي ورزشي بين اعضاي اين پايگاه  يكدوره  مسابقات ورزشي در چهار رشته  متنوع  آمادگی جسمانی ، طناب كشي ويژه  خواهران و  تنیس روي ميز و  فوتبال دستی  ويژه    برادران عضو پايگاه  در  سالن  ورزشي سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

حسن عبودی مزرعی، فرمانده پایگاه بسیج حضرت علی ابن ابیطالب (ع)، اظهار کرد: توسعه فعاليت هاي فرهنگي ورزشي به عنوان  يك عامل انگيزشي  در راستاي حفظ تعالي و پويايي سازماني اعضاي پايگاههاي بسيج  مي تواند  اثر بسزايي در روند  حفظ روحيه تعاون  فردي و اجتماعي داشته باشد .  

وی خاطر نشان کرد: پایگاه بسیج " حضرت علی ابن ابیطالب (ع) " جهت بزرگداشت مناسبت های ملي و مذهبی، 
برنامه های فرهنگی، ورزشی و آموزشی گوناگونی را در تقویم سالیانه فعالیت های خود پیش بینی کرده تا طی برگزاری این
برنامه ها در جهت ایجاد شناخت بیشتر و فهم دقیق تر از شأن وقایع و مناسبتهای تاریخ اسلام و ایران اسلامی و ارتقاي سطح  پويايي سازماني ، روحیه مشارکت توأم با نشاط و همدلی  بین پرسنل، اعضاء پایگاه بیش از پیش تقویت گردد

اسامی برگزیدگان این مسابقات به شرح ذیل است:

در رشته فوتبال دستی (برادران) ، به ترتیب وحید خلیلی نژاد، سعید صادقی و سید مصطفی موسوی حائز رتبه اول تا سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز(برادران)، به ترتیب محمدرضا مهدوی،احمد صفایی منش و محمود پیرهادی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

در رشته آمادگی جسمانی(خواهران)  نیز به ترتیب ناهید صادقی،حوا رضایی و مریم احمدی و شهلا ذبیحی( مشترک) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

همچنین در رشته طناب کشی(خواهران) ، اعظم السادات جورابچی، سمانه مرانکی و حمیده کریمی حائز رتبه  برتر تيمي گرديدند.


١٤:٠١ - سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٩٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٢١



خروج