سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون منابع داوطلبی و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

خانه های داوطلب خاکریز نخست خدمات داوطلبانه هستند

 

معاون منابع داوطلب و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سفر به استان همدان،ضمن بازدید از فعالیت های صورت گرفته در جمعیت هلال احمر این استان، با اعضاء و داوطلبان به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان، حسن عبودی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر داوطلبان، بیان کرد: تنوع فرهنگی در کشور، خود به نوعی ظرفیتی قوی در اجرای برنامه های خیریه است که می طلبد این برنامه ها بر اساس تنوع بومی و منطقه ای و متناسب با نیازهای محلی، برنامه ریزی و اجرا شوند.

وی هدف از سفرش به این استان را ،شنیدن دغدغه های داوطلبان و کارکنان حوزه داوطلبان و همچنین هم اندیشی برای بهسازی و تسهیل در روند ارایه خدمات داوطلبانه عنوان کرد.

معاون منابع داوطلبی و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، جذب ،سازماندهی و ارایه خدمات داوطلبانه به نیازمندان را اساس برنامه ریزی در این سازمان دانست و افزود: در فرایند جذب و سازماندهی، آموزش و نگهداشت رکن اساسی فعالیت هاست و آموزش های متعدد ویژه کارشناسان حوزه های داوطلبی، روسای خانه های هلال و آموزش روش های نوین مددکاری برای مددکاران اجتماعی داوطلب، از اولویت های آموزشی در سال آتی خواهد بود.

عبودی تصریح کرد: تزریق انگیزه به اعضا به شیوه های نوین و فارغ از مسائل مادی، امری ضروری است و فراهم آوردن بسترهای لازم برای این مهم از وظایف اصلی سازمان بوده و هست.

وی با استناد به آیه ای شریفه، گفت: تفاهم، تعامل و دریافت نظرهای بکر و سازنده از داوطلبان و تعمیم این طرح های بومی سازی شده، در پیشرفت و تعالی این نهاد خیریه بسیار تاثیرگذار است.

معاون منابع داوطلبی و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمردر خاتمه اظهار کرد: خداوند ، تک تک داوطلبان را برای کارهای خیر انتخاب کرده است،یعنی به نوعی آن ها نظر کرده حضرت حق هستند و از این رو با هویت عشقی خویش، پا به عرصه فعالیت های خیرخواهانه نهاده اند که همین امر بالاترین انگیزه برای ارایه خدمات خداپسندانه برای این فرشته های زمینی است.

وی در ادامه سفر یک روزه اش به استان همدان، با مدیرعامل جمعیت هلا ل احمر استان دیدار و سپس از خانه های داوطلب این استان بازدید کرد و با با اعضاء و داوطلبان به گفتگو نشست.

 


١٥:٣٩ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٩٦    /    تعداد نمایش : ١١٧خروج