يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور زنان و خانواده منصوب شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی «فهیمه فیروزفر» را به عنوان مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور زنان و خانواده منصوب کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، در متن این حکم آمده است: “نظر به تعهد، تدین و سوابق مفید و ارزشمند سرکار عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور زنان و خانواده منصوب می‌شوید.

از آنجا که همواره زن ایرانی با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی نقش بی‌بدیلی در عرصه‌های گوناگون داشته است، ظرفیت عظیم این قشر تاثیرگذار، ایجاب می‌کند که این نقش، در امور اجتماعی و فرهنگی و خصوصا در راه خدمت‌رسانی به انسان‌ها، روز به روز موثرتر و کارآمدتر گردد. با عنایت به وظایف متعدد و متنوع جمعیت هلال احمر، انتظار دارم ضمن بهره‌مندی از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی و با برقراری تعامل مثبت با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای برنامه‌ریزی مناسب به منظور فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای بالا بردن سطح دانش عمومی و تخصصی زنان داوطلب و شاغل در جمعیت و همچنین شناسایی و رفع مسائل و مشکلات ایشان در ابعاد فردی، خانوادگی و اجتماعی به کار گیرید. 

بالندگی و توفیق روزافزودن شما را در خدمت به مردم  شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خوادوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.”


١٦:٣٠ - شنبه ١٥ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج