سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت رییس سازمان داوطلبان به مناسبت درگذشت مریم عسکری

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی ، درگذشت رییس خانه داوطلبی هلال روستای خورآباد استان قم، مریم عسکری را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، در متن پیام محمد نصیری آمده است:

"هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق"

فقدان اسف بار بانو مریم عسکری، رییس خانه  داوطلبی هلال روستای خورآباد استان قم، مایه تاسف گردید. این بانوی داوطلب  بیش از 15 سال  با حضوردر تمامی برنامه های عام المنفعه جمعیت هلال احمر، از آرمان های متعالی این سازمان و اندیشه والای نوعذوستی پاسداری کرد .

از خدمات مهم آن مرحومه،  مشارکت در طرح های حمایتی و تهیه جهیریه برای نوعروسان کم بضاعت  است که از خود  نام نیکی به یادگار گذاشت به نحوی که اکنون جای او را در این برنامه ها خالی می‌بینیم.

وی در پایان پیام خود آورده ‌است: با دلی مملو از اندوه ، فقدان این داوطلب گرانقدر  را به خانواده بزرگ  داوطلبان جمعیت هلا ل احمر و خاصه خانواده وی تسلیت عرض نموده  و علو درجات  و ماوا در بهشت برین را برای آن فقید ه سعید  و صبر جمیل و اجری جزین را از درگاه خداوند برای خانواده مرحومه مسئلت می نمایم.


١٣:٠٥ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٤٧١    /    تعداد نمایش : ٢٥٦خروج