سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون جذب و ساازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر :

اعلام آمادگی یک هزار و 500 مرکز برای اجرای طرح "یلدانه"

معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح "یلدانه" دربیش از یک هزار و 100 مرکز درسراسر کشور خبر داد و گفت : این طرح با مشارکت داوطلبانه اعضا و نیکوکاران جمعیت هلال احمر  برای تقویت روحیه افرادی که در شب یلدا تنها و به دور از خانواده هستند ،به اجرا در می آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، امیر الدین روحنواز اظهار کرد: با توجه به سنت قدیمی ایرانی و صله رحم در شب یلدا، مسوولان ، داوطلبان و نیکوکاران جمعیت هلال احمر و افرادی که علاقه مندی خود را از طریق سامانه پیامکی این سازمان  30002147از پیش برای همراهی و مشارکت در برگزاری طرح مذکور اعلام کرده اند، می توانند با یک شاخه گل، یک انار و ... به  مراکز نگهداری سالمندان، معلولان، جانبازان، کودکان بی سرپرست،گرم خانه ها،همراه سراها،بیمارستان ها،پایگاه های امداد جاده ای و اورژانس، ایستگاه های آتش نشانی، خوابگاه های دانشجویی و دانش آموزی بروند تا ساکنان این مراکز احساس تنهایی نکنند.

وی افزود: داوطلبان با اجرای برنامه های  هنری متنوعی نظیر قصه گویی، حافظ خوانی و ... ، نوعدوستی و همراهی خود را به این عزیزان نشان می دهند، ضمن اینکه هموطنان می توانند در صورت تمایل  عکس هایی از حضورشان در این طرح  را با هشتگ "یلدانه"  با هدف گسترش همدلی و مهربانی در شبکه های اجتماعی منتشر کنند.

به گفته این مقام مسوول در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، با مشارکت سازمان های  آتش نشانی و  بهزیستی، شهرداری تهران، معاونت اجتماعی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی ، خانه هنرمندان و دبیرخانه ترویج کار داوطلبانه، بیش از یک هزار و 500 مرکز برای اجرای طرح "یلدانه"  در سراسر کشور اعلام آمادگی کرده اند.


١٥:٣٤ - پنج شنبه ٢٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٢٤٦    /    تعداد نمایش : ١٩٩خروج