جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت دکتر پیوندی در پی درگذشت داوطلب البرزی که اعضای بدنش را اهدا کردند

رئیس جمعیت هلال احمر درگذشت مرحوم بهرام بختیاری؛ داوطلب جمعیت هلال احمر استان البرز را که پس از مرگ، اعضای بدن وی اهدا شده است، تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی‌اصغر پیوندی در این پیام که خطاب به خانواده محترم مرحوم بختیاری صادر کرده، نوشته است: « فرشتگان هلال احمری همیشه یار و یاور مردم این سرزمین بودند و هستند. همیشه در صحنه‌های انساندوستی و کمک به هم‌نوع به وفور دیده‌ایم که پای یک نوع عضو از خانواده هلال احمر در میان است. مرحوم بهرام بختیاری، داوطلب فقید جمعیت هلال احمر استان البرز یکی از این  فرشتگان بود که هم در صحنه‌های انساندوستی و کمک به هم نوع پیشگام بود و هم بعد از حیاتش منجی افراد و خانواده‌های زیادی شد. این حرکت انساندوستانه قابل تقدیر و ستایش است . بر‌خود فرض می دانم از همه اعضای محترم خانواده بختیاری بابت این حرکت بشردوستانه تقدیر و تشکر کنم. مراتب همدردی، تاثر و تالم خود را بابت از دست دادن داوطلبی ارزشمند و نیکوکار به آنها و کارکنان جمعیت هلال احمر استان البرز  اعلام می‌دارم. از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای خانواده بزرگوارش صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. “

مرحوم بهرام بختیاری از داوطلبان جمعیت هلال احمر بود که ۴ سال سابقه فعالیت در رسته‌های مشارکت و حمایت داوطلبان فعالیت داشت. در این سال‌ها در برنامه‌های داوطلبانه مختلفی از جمله جذب داوطلبان در جمعیت هلال‌احمر، برگزاری مراسم‌ها و برنامه‌های مختلف داوطلبانه، فعالیت در پروژه‌های عمرانی هلال‌احمر، اهدای خون داوطلبان هلال‌احمر مشارکت فعال داشت. وی همچنین پس از زلزله کرمانشاه نیز به کمک مردم زلزله‌زده شتافت و در جذب و هدایت کمک‌های مردمی  در استان البرز نقش موثری داشت. مرحوم بختیاری پنجشنبه گذشته دار فانی را وداع گفت و چون در زمان حیات فرم اهدای عضو داشت، اعضای بدن وی را اهدا کردند.


٠٨:٣٤ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١١٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٩خروج