شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

جمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره مجمع خیرین کشور به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمدند

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در نشست اخیر مجمع خیرین کشور، جمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره این مجمع آمادگی خود را برای ارایه خدمات انساندوستانه در جمعیت هلال احمر اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی با اشاره به آغاز  فعالیت مجمع خیرین جمعیت هلال احمر در نیمه نخست امسال، افزود: هدف این سازمان بر جذب ظرفیت تک تک افراد جامعه متمرکز شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مجمع زمینه مناسبی را فراهم آورده است تا کمک های مادی، فنی ، تخصصی و مشاوره ای افراد نیکوکار و خیرین به تامین هدفمند اصلی ترین نیازهای قشرهای محروم و کم برخوردار جامعه هزینه شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ابراز امیدواری کرد که با عضویت داوطلبانه جمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره مجمع خیرین کشور، تلاش های موثری در خصوص نزدیک تر کردن هر چه بیشتر مردم به بدنه جمعیت هلال احمر صورت گیرد.


١٤:١٨ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٤١٨    /    تعداد نمایش : ٤٣خروج