جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با پذیرش عضویت داوطلبانه درجمعیت هلال احمر:

عموهای فیتیله ای " علی فروتن و حمید گلی" با کاور داوطلبی به تلویزیون می آیند

علی فروتن و حمید گلی که حدود ۲ دهه است در تلویزیون با عنوان عموهای فیتیله ای شناخته می شوند به عنوان مهمان ویژه در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر حضور یافته و پس از تکمیل فرم عضویت به جمع اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر پیوستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، علی فروتن در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر ، بیان کرد: از دوران کودکی ام همواره هلال احمر را مانند فرشته کمک می دانستم که فقط بال ندارد چرا که در زمان حادثه ها به سرعت به کمک آسیب دیدگان می آید.

این بازیگر محبوب افزود: یکی از دغدغه های من به عنوان داوطلب جمعیت هلال احمر این است که نقش این سازمان بزرگ و دوست داشتنی تنها به زمان حادثه محدود نشود و با تربیت نسل کودک و نوجوان و پرورش روحیه نوعدوستی میان آن ها ، درزمینه های فرهنگی نیز وارد عمل شود و هر یک از آن ها نماینده ای شوند تا اهداف و فعالیت های خیریه اش را درجامعه بارز کنند.

فروتن خاطر نشان کرد: کودکان باید بدانند که هلال احمر فقط یک ماه قرمز نیست و جنبه های بی شماری از فعالیت های خیرخواهانه را داراست بنابراین از امروز به بعد ، آمادگی خود را به عنوان داوطلب جمعیت هلال احمر برای مشارکت درتولید محتوا و برجسته کردن مفاهیم ارزشمند و اصول بنیادین آن در برنامه های تلویزیونی و نمایشی  ویژه کودک  اعلام می کنم.

حمید گلی با اعتقاد به آنکه، هر هنرمند، قبل از آنکه هنرمند باشد یک انسان است و ابعاد عاطفی و انسان دوستانه نسبت به سایر بخش‌ها پررنگ‌تر است اظهار کرد: حدود 27سال است که در حوزه  کودک ، رسانه ملی و تاتر فعال هستم و نخستین بار با دیدن وضعیت و شرایط آسیب دیدگان از جنگ افغانستان ، بر آن شدم  تا کاری انجام دهم و از زبان هنر برای تسکین آلام کودکان جنگ زده  استفاده کنم تا به نحوی  با ارایه خدمات فرهنگی و هنری به آن ها ، کمی از تاملاتش فاصله بگیرند و با واژه هایی همچون همبستگی اجتماعی آشناتر شوند.

وی  با اشاره به جایگاه والای هلال احمر در داخل و خارج از مرزهای کشور، افزود: باید نسل آینده را ، نسلی آماده در مقابل مخاطرات تربیت کنیم چرا که کشور ما با وجود گسل ها و عوامل طبیعی بحران ساز، همواره درمعرض خطر  و آسیب است .

گلی گفت: حوزه فعالیت های داوطلبانه می بایست همواره درمدارس فعال باشد تا کودکان و نوجوانان پیوسته بتوانند با مشارکت در چنین کارهایی به ارزش حضورشان برای حل مشکلات و کمک به همنوع شان پی ببرند.


١٠:٠٠ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٧خروج