جمعه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٨
کمک به سیل زدگان مناطق شمالی کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به روستای محروم استان ایلام محقق شد:

بازدید از نحوه ارایه خدمات معیشتی و سلامت دریک ماه اخیر / تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی از سوی دو نیکوکار تهرانی

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به محرومیت روستای گاودول استان ایلام ، از کمک خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر در زمینه های توزیع سبدهای غذایی، اعزام کاروان سلامت و تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی برای سکنه یکصد تنی این روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی در دومین سفرش به روستای مذکور، از نزدیک اقدامات صورت گرفته از سوی خیرین و نیکوکاران  طی یک ماه اخیر  برای کمک رسانی به ساکنان روستا را پیگیری کرد.

وی گفت: طی این بازدید که با حضور دو نیکوکار تهرانی از خانواده های محروم و فاقد حمام و سرویس بهداشتی صورت گرفت، هزینه احداث امکانات مذکور  خانه های این روستا از سوی آن ها تقبل شد. به علاوه طبق هماهنگی های انجام شده در نیمه نخست مهرماه نیز سبدهای غذایی حاوی مایحتاج ضروری میان اهالی توزیع شد و در ادامه  با اعزام کاروان سلامت، روستاییان از خدمات رایگان بهداشتی- درمانی بهره مند شدند.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: قرارداد احداث و تجهیز حمام و سرویس های بهداشتی مذکور، طی جلسه ای با حضور فرماندار بخش چرداول ، خیرین و پیمانکاران و همچنین مدیران جمعیت هلال احمر استان ایلام منعقد شد تا مراحل ساخت آن به زودی آغاز شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: یکی از اولویت های اصلی کار ما در سال اخیر رفع نیازهای معیشتی و سلامت  قشرهای آسیب پذیر به خصوص در مناطق محروم  با کمک و مشارکت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر بوده است.

 

 


١٥:٠٩ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٢٢٠    /    تعداد نمایش : ١٧٩خروج