پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به روستای محروم استان ایلام محقق شد:

بازدید از نحوه ارایه خدمات معیشتی و سلامت دریک ماه اخیر / تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی از سوی دو نیکوکار تهرانی

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به محرومیت روستای گاودول استان ایلام ، از کمک خیرین و نیکوکاران جمعیت هلال احمر در زمینه های توزیع سبدهای غذایی، اعزام کاروان سلامت و تقبل احداث 18 چشمه حمام و سرویس بهداشتی برای سکنه یکصد تنی این روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی در دومین سفرش به روستای مذکور، از نزدیک اقدامات صورت گرفته از سوی خیرین و نیکوکاران  طی یک ماه اخیر  برای کمک رسانی به ساکنان روستا را پیگیری کرد.

وی گفت: طی این بازدید که با حضور دو نیکوکار تهرانی از خانواده های محروم و فاقد حمام و سرویس بهداشتی صورت گرفت، هزینه احداث امکانات مذکور  خانه های این روستا از سوی آن ها تقبل شد. به علاوه طبق هماهنگی های انجام شده در نیمه نخست مهرماه نیز سبدهای غذایی حاوی مایحتاج ضروری میان اهالی توزیع شد و در ادامه  با اعزام کاروان سلامت، روستاییان از خدمات رایگان بهداشتی- درمانی بهره مند شدند.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: قرارداد احداث و تجهیز حمام و سرویس های بهداشتی مذکور، طی جلسه ای با حضور فرماندار بخش چرداول ، خیرین و پیمانکاران و همچنین مدیران جمعیت هلال احمر استان ایلام منعقد شد تا مراحل ساخت آن به زودی آغاز شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: یکی از اولویت های اصلی کار ما در سال اخیر رفع نیازهای معیشتی و سلامت  قشرهای آسیب پذیر به خصوص در مناطق محروم  با کمک و مشارکت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر بوده است.

 

 


١٥:٠٩ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٢٢٠    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج