دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد:

بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در دستور کار جلسه با مجمع خیرین

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با همکاری مجمع خیّرین موضوع ساخت و بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در دستور کار قرار می‌گیرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حبیب درگاهی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد برنامه‌ریزی برای بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و اینکه آیا سازمان داوطلبان در این زمینه اقداماتی را در نظر دارد یا خیر، گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که پیش از این میان سازمان داوطلبان و مجمع خیّرین به امضاء رسیده،‌ ما عضوی از این مجمع هستیم و قرار است که فردا در جلسه‌ای که با اعضای مجمع برگزار می‌شود بازسازی این مدارس بررسی شود.

وی افزود: این موضوع در دستور کار جلسه فردا قرار دارد و قرار است موضوع همکاری و کمک در راستای بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مطرح شود تا از ظرفیت‌های موجود در این راستا استفاده شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: پس از بحث و بررسی موضوع در این جلسه، اقداماتی که قابلیت انجام دارد و تصمیم‌هایی که گرفته می‌شود، اطلاع‌رسانی خواهد شد.


١٤:٤١ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٨٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٨خروج