يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهار هزار سفره افطاری برای نیازمندان کشور برپا شد

 

قزوین -ایرنا- رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در ماه مبارک رمضان جاری، چهار هزار سفره افطاری با عنوان 'سفره مهربانی' به کمک خیران و با مشارکت این جمعیت برای نیازمندان کشور برپا شده است.

 

به گزارش ایرنا، حبیب درگاهی یکشنبه شب در مراسم گلریزان خیران به منظور کمک به بیماران نیازمند که با مشارکت جمعیت هلال احمر قزوین برگزار شد،افزود: امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان تعداد برپایی این سفره ها به بیش از پنج هزار مورد افزایش یابد.

وی، توزیع سبدهای غذایی برای نیازمندان را از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در ماه مبارک رمضان برشمرد و گفت: در این راستا 100هزار بسته غذایی به ارزش یک میلیون ریال در حال توزیع بین مستمندان است.

درگاهی یادآور شد: برگزاری گلریزان به نفع بیماران نیازمند از دیگر کارهایی است که آنرا در ماه مبارک رمضان با مشارکت خیران دنبال می کنیم.

وی در ادامه از برنامه جمعیت هلال احمر برای تشکیل مجامع خیرین استانی خبر داد و گفت: بر این اساس تا سال آینده در خیلی از استان های کشور شاهد راه اندازی این مجامع خواهیم بود که دبیری آنها بر عهده هلال احمر خواهد بود.

جمعیت هلال احمر در کشور دارای 2 میلیون عضو افتخاری در سه رشته جوانان، داوطلبان و امدادگران است.

 


١٢:٠٩ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٠٢    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج