پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

در همایش «شکرانه خدمت» انجام شد:

تجلیل از برگزیدگان امدادگر، جوان و داوطلب هلال احمری

برگزیدگان امددادگر، داوطلب و جوان هلال احمری در همایش شکرانه خدمت معرفی شدند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، همایش شکرانه خدمت با هدف تجلیل از جوانان، امدادگران و داوطلبانی که طی یک سال گذشته در حوادث و سوانح در عرصه های امداد و نجات و فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه یار و یاور هلال احمر بوده اند، برگزار شد.

 

 در این همایش از 10 تن از امدادگران، جوانان و داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر در یک سال گذشته با حضور فرانچسکو روکا؛ رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر، دکتر علی نوبخت؛ عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر و دکتر محمدرضا حیدری تفرشی؛ عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر تقدیر شد.

 

سعید نظری از استان کرمانشاه_شهرستان سرپل‌ذهاب، هادی ابراهیمی از استان آذربایجان شرقی، مجید مسعودفراز استان کهگیلویه و بویراحمد، مجید دادخواه مهربانی از استان تهران، حامد مظفری از استان اصفهان به عنوان امدادگران منتخب معرفی شدند.

 

زهره فخاری زواره از استان تهران و حمید خٌرم پٌشته‌ای از استان گیلان به عنوان جوانان برتر، اعظم کربلایی حسین از استان تهران و دکتر محمدجواد عماد از استان کرمان به عنوان داوطلبان برتر و فخرالسادات مرتضوی از استان یزد و حسین کبیری از استان خراسان رضوی به عنوان منتخبان در عرصه درمان معرفی شدند.


١٣:٥٤ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦١٩١    /    تعداد نمایش : ٢٠٣خروج