چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

فهیمه‌ی پایتخت عضو داوطلب هلال احمر شد/ هلال‌احمری‌ها «فرشتگان نجات» هستند

نسرین نصرتی، «فهیمه در سریال پایتخت» مهمان هلال احمر شد و با پوشیدن لباس هلال احمر به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر درآمد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، فهیمه‌ی سریال پایتخت روز گذشته به جمعیت هلال احمر آمد و از حس و حال خوبی که باعث شد تا دعوت این جمعیت را بپذیرد و عضو داوطلب آن باشد، گفت.

 

وقتی از نسرین نصرتی خواستیم در یک جمله هلال احمر را تعریف کند، قبل از اینکه حرفمان تمام شود گفت: «فرشتگان نجات»؛ هلال احمر در ذهن و تصورات من حکم فرشته های نجات را دارد.

 

فهیمه برخلاف برخی سکانس هایی که در سریال پایتخت بازی کرده است، اصلا دوره های هلال احمر را نگذرانده و الان با پوشیدن این لباس می‌خواهد به جز گذراندن این دوره ها در همه فعالیت های بشردوستانه هلال احمر مشارکت داشته باشد.

 

بازیگر سریال پایتخت حادثه ای را در این سریال از سر گذرانده که برایش تلخ است اما باعث شده تا ضرورت حضور امدادگران را در صحنه های حوادث بیشتر از همیشه احساس کند و می‌گوید «من در زمان زلزله تهران هم از ترس شوکه شده بودم

 

«سوفی» دختر یک ساله نسرین نصرتی است که الان او هم عضوی از کانون غنچه های هلال احمر است، دخترکی که به قول مادرش خودش یک زلزله ۸ ریشتری است به معنای واقعی.

 

فهیمه می‌گوید خبرنگاران بسیاری با من تماس گرفتند برای مصاحبه و گزارش و غیره، اما موقتا نپذیرفتم تا تماسی که از جمعیت هلال احمر با من شد؛ احساس خوب انجام دادن کار خیرخواهانه و داوطلبانه من را برای حضور و پوشیدن لباس داوطلبی جمعیت هلال احمر ترغیب کرد و الان خوشحالم که اینجا هستم و عضوی از این نهاد مردمی شده ام.


١٠:٢٦ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٥خروج