شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

با دعوتی از سوی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر صورت گرفت:

عضویت داوطلبانه اصغر همت در جمعیت هلال احمر/ اعلام آمادگی خانه تاتر کشور برای مشارکت در برنامه های عام المنفعه

 

اصغر همت،  مدیر عامل خانه تاتر کشور  ضمن عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر، آمادگی اهالی هنرمند خانه تاتر را برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  خیریه  اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر،  با دعوتی از سوی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، اصغر همت ،مدیرعامل خانه تاتر کشور  ضمن پذیرش عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر آمادگی خود و اهالی هنرمند خانه تاتر را برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  خیریه  اعلام کرد.

مهندس حبیب درگاهی در این باره گفت: حضور هنرمندان داوطلب در جمعیت های ملی نه فقط برای ارائه کمک های بشردوستانه بوده، بلکه نقش اصلی آنها حفظ کرامت انسانها و افزایش امید به آینده است که از طریق مشارکت در برنامه های فرهنگی و هنری محقق می شود.

وی با با بیان اینکه باید برای حمایت از داوطلبان فرهنگ سازی شود، گفت: هم افزایی و آگاه سازی عمومی درباره فعالیت های خیریه  داوطلبانی که با صرف وقت و هزینه ،  حتی  به افراد آسیب پذیر و آسیب دیده  به صورت فرا ملی  نیز ارایه می کنند و یا جان بر کف می نهند تا جان بسیاری از همنوعان خود را نجات دهند، نیازمند فرهنگ سازی های بسیاری است که نمونه آن حمایتی است که امروز از سوی هنرمندان و ورزشکاران کشورمان و  همچنین در سایر نقاط دنیا شکل گرفته است.


١١:٠٤ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٧خروج