دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر:

مجمع خیرین سلامت هلال احمر تشکیل می شود

تهران - ایرنا - سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: مجمع خیرین سلامت سازمان داوطلبان هلال احمر تشکیل می شود.

مجمع خیرین سلامت هلال احمر تشکیل می شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، حبیب درگاهی روز دوشنبه در نشستی با حضور خبرنگاران افزود: ارگان هایی مانند بهزیستی و کمیته امداد به دنبال بهبود زندگی افراد هستند، ولی برخی از افراد جامعه هدف این ارگان ها نمی شوند که تشکل هایی مانند هلال احمر آماده کمک رسانی به این نیازمندان است.

وی با اشاره به این که فقر دلیل بسیاری از آسیب ها در جامعه است، گفت: سازمان داوطلبان هلال احمر به دنبال این امر است که به جز کمک های معیشتی به توانمند سازی نیازمندان بپردازند.

وی از تشکیل مجمع خیرین در هلال احمر خبر داد و افزود : ایرانی ها همواره در صورت وقوع حادثه ، آماده کمک رسانی به هموطنان هستند.

درگاهی گفت: هلال احمر قصد زیر نظر گرفتن خیران ندارد و تنها می خواهد ساماندهی خوبی برای خیرین انجام دهد.

وی اضافه کرد: تشکیل تیم هایی با کارکردهای جهادی از جمله دیگر برنامه های سازمان داوطلبان هلال احمر است.

مجید نادری قایم مقام بیمه البرز در قالب طرح «فرشتگان رحمت» یک هزار سبد غذایی در اختیار نیازمندان زلزله‌زده کرمانشاه قرار می دهد.

وی با اشاره به این که هلال احمر همواره در کنار زلزله زدگان کرمانشاه حضور داشته اند، گفت: در صدد فرهنگ سازی در جامعه هستیم تا ارگان ها و سازمانها به جای تولید و اهدا هدایای پایان سال به نیازمندان کمک کنیم.


٠٨:٤٨ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٤١٢    /    تعداد نمایش : ٥١خروج