دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد:

مشارکت فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در برنامه توانمندسازی و حمایت معیشتی زلزله زدگان کرمانشاه/جذب 600 هزار ساعت خدمات داوطلبانه در زلزله کرمانشاه

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر با اعلام اینکه در زلزله کرمانشاه ، بیش از ده هزار داوطلب با ارایه 600 هزار ساعت خدمات داوطلبانه در امر جمع آوری و بسته بندی به کمک رسانی و حمایت از آسیب دیدگان از حادثه پرداختند ، افزود: قرار است درقالب یک برنامه عملیاتی مشترک با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در صورت تصویب فدراسیون و تخصیص بودجه  از این پس، برنامه های توانمندسازی و حمایت معیشتی در این مناطق به اجرا در آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی در دیدارش با  تیم ارزیابی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، تصریح کرد: چندین قلم نیاز اساسی زلزله زدگان کرمانشاه از محل کمک های اهدایی مردم نوعدوست و سخاوتمند کشورمان تامین و در بازه های مختلف زمانی در بین آن ها توزیع می شود.

وی با توضیح اینکه 10 هزار داوطلب در قالب 600 هزار ساعت مشارکت،خدمات ارزنده ای را به آسیب دیدگان ارایه کرده اند ، اضافه کرد: این خدمات شامل تامین سلامت و نیازهای بهداشتی- درمانی، امنیت غذایی ،کانکس و لوازم اولیه و ضروری زندگی است .

همچنین تیم ارزیابی فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر نیز ضمن تحسین پاسخگویی سریع، تهعد مستمر داوطلبان و مهارت سازمان داوطلبان در بسیج امکانات و منابع داوطلبی  برای کمک رسانی به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه، اعلام آمادگی کرد تا در قالب یک برنامه عملیاتی مشترک ، در تامین منابع مالی برنامه های توانمندسازی  حمایت معیشتی آن ها مشارکت کند.


١١:٤٧ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦١    /    تعداد نمایش : ٢٩خروج