دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار سرپرست سازمان داوطلبان با رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر توافق شد:

اشتراک گذاری ظرفیت های سازمانی برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه

سرپرست سازمان داوطلبان  و رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ، دو طرف توافق کردند همکاری های میان سازمانی  را تقویت کرده و راه‌های گسترش و به اشتراک گذاری ظرفیت های سازمانی برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه  را توسعه دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی با حضور در سازمان داوطلبان ،ضمن اعلام آمادگی برای به  اشتراک گذاری ظرفیت های سازمان متبوعش برای اجرای برنامه های ملی داوطلبانه، تصریح کرد: با حضور در این سازمان به عنوان یک داوطلب  انرژی و الهام  می گیرم و از نزدیک با فعالیت های متنوع خیرین و داوطلبان آشنا می شوم. این سازمان ،مکانی است که می توان با مسائل واقعی جامعه  مواجه شد .

وی افزود: مشاهده رشد جوانه‌های همکاری اجتماعی در گوشه و کنار کشور به دست توانای داوطلبان، مبین آن است که  زمینه‌سازی خوبی برای  توسعه و گسترش فرهنگ  انجام کارهای عام المنفعه و پیشرفت جامعه  صورت گرفته است.

همچنین سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تشریح برنامه های انساندوستانه این سازمان  در زمینه های مختلف بهداشتی درمانی، حمایتی و معیشتی ، توضیح داد:  داوطلبان و نیکوکاران  بسته به توانی که دارند در حوزه‌های مختلف برای خانواده های بی سرپرست و  بدسرپرست، سالمندان تنها، افراد حادثه دیده و بیماران نیازمند  فعالیت می‌کنند. بنابراین هر کسی در این مجموعه از جنبه‌ای به موضوعات اجتماعی توجه دارد.

مهندس حبیب درگاهی تاکید کرد: باید اذعان داشت  که سازمان اغلب مواقع در سطح سیاستگذاری عمل کند و توان جامعه بسیار بی کران است  چرا که  اعتقاد داریم مسائل جامعه از سوی  مردم و جامعه حل می شود و بستر این همکاری را باید سازمان فراهم کند.


٠٨:٣٦ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٥١    /    تعداد نمایش : ٣١خروج