پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:

اجرای طرح "نذر تخصصی " در مناطق زلزله زده غرب کشور

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن بیان آنکه در حال حاضر ، خیرین داوطلب به شکلی علمی و هدفمند با سازماندهی صورت گرفته از سوی این سازمان به خانواده های متاثر از زلزله اخیر غرب کشور خدمت رسانی می‌کنند گفت: یکی از رسالت های اصلی سازمان داوطلبان، پذیرش و رفع نیازهای شان با بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین و متخصصان داوطلب جمعیت هلال احمر است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان،  دکتر رضا اندام ، برنامه ریزی، جذب و ساماندهی خیرین، نیکوکاران و نیروهای متخصص را از مهمترین شاخصه اجرای طرح" نذر تخصصی" در مناطق مذکور  برشمرد و اظهار کرد: تلاش می کنیم از نیروهای متخصص و افراد توانمند و علاقمند در حوزه های مختلف همچون بهداشت و درمان، آموزش و فرهنگ برای رفع نیازهای اساسی این عزیزان، استفاده مناسب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در این سازمان الگوهای فراوانی از قشرهای مختلف در زمینه نیکوکاری و سخاوت وجود دارد که با یاری آنها خدماتی به آسیب پذیران به خصوص کودکان و زنان در قالب طرح ها و پروژه های داوطلبی در  مناطق زلزله زده غرب کشور ارائه شده  است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه طی چندین نوبت بازدید از این مناطق ، نیازهای اساسی آن ها رصد شده است ، تصریح کرد: برخی از خانواده های آسیب دیده شاید از کمترین امکانات هم بهره مند نبودند ولی بسیار قانع و مناعت طبع داشتند و حتی دیگران را برای کمک گرفتن ، از خود مستحق تر می دانستند.

 

دکتر اندام با تقدیر از تلاش و همکاری تمامی اعضا  و داوطلبان خیر جمعیت هلال احمر، بار دیگر از آنها خواست تا با کمک و قدم های خیرخواهانه خود در ساختن آینده ای بهتر برای این هموطنان محنت زده سهیم باشند.


١٣:٢٣ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٠٢    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج