پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار رییس سازمان داوطلبان با نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد:

هلال احمر خواستار توجه بیشتر و جدی تر به بودجه سال آینده است/ مجلس شورای اسلامی در تصویب بودجه، همراه هلا ل احمر است

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره مندی جمعیت هلال احمر از ظرفیت خیرین و نیکوکاران در کارهای عام المنفعه موضوع مهمی است و نشانگر اعتماد عمومی  بالا نسبت به این سازمان بزرگ بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر رضا اندام ضمن ارایه گزارشی از اقدامات داوطلبان جمعیت هلال احمر در زلزله اخیر غرب کشور، از حمایت های مجلس شورای اسلامی در تصویب مواردی از برنامه ششم توسعه کشور در خصوص تقویت توان جمعیت هلال احمر قدردانی کرد و خواستار توجه بیشتر و جدی تر در موارد قانونی ،در بودجه سال آینده برای جمعیت هلال احمر شد.

وی  این موضوع را موثر در خدمات رسانی مطلوب تر به آحاد جامعه و آسیب دیدگان دانست.

دکتر محمد خالدی نیز در این دیدار  گفت: بهره مندی جمعیت هلال احمر از ظرفیت خیرین و نیکوکاران در کارهای عام المنفعه موضوع مهمی است و نشانگر اعتماد عمومی  بالا نسبت به این سازمان بزرگ بین المللی است.

وی حضور به موقع نیروهای هلال احمر در حوادث و خدمات شان به مردم و آسیب دیدگان را قابل ستایش خواند و خاطرنشان کرد: می بایست نسبت به تجهیز، تکمیل و رفع نیازهای امدادی این نهاد امدادرسان اقدام شود.

 

 نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر ،به واسطه خوشنامی و عملکرد موثر به عنوان یک نهاد خیریه و مردمی توانسته فضای غالب مجلس شورای اسلامی را نسبت به خود جلب کند و مجلس شورای اسلامی در جهت تخصیص و تصویب اعتبار و بودجه لازم همراه جمعیت هلال احمر است.


١١:٠٤ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨١٥    /    تعداد نمایش : ٩٢خروج