جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

گلریزان دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه

همزمان با شب میلاد پربرکت حضرت رسول اکرم(ص)،  در گلریزان دانشجویی که به همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برگزار شد، کمک های دانشجویان  و اساتید دانشگاه شهید بهشتی برای تهیه کانکس و ساخت سرپناه برای آسیب دیدگان این حادثه جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر، رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی  با بیان اینکه شاید میزان این کمک ها در برابر سایر کمک های مردمی چندان چشمگیر نباشد اما این اقدام خیرخواهانه  حتی اگر به اندازه تهیه یک دستگاه کانکس باشد حاکی از آن است که ما درد و رنج آن ها را فراموش نکرده و تا رسیدن آن ها به روزهای آرامش همراه شان می مانیم.

دکتر اکبری فعالیت های  داوطلبانه در دانشگاه ها را موجب پویایی و تقویت حس مسئولیت اجتماعی دانشجویان و تمرین کار گروهی عنوان کرد و افزود: دانشجویان  این دانشکده   در زمینه انجام امور خیریه ،ترویج فرهنگ صلح  در قالب  شعر و ادب فعال هستند و امیدواریم  به‌زودی تعامل بیشتری با جمعیت هلال احمر در زمینه های مذکور آغاز شود.

 

اجرای داوطلبانه گروه همنوازی  موسیقی سنتی  دانشجویان ، شعرخوانی و ایراد سخنرانی اساتید مطرح با محوریت میلاد با سعادت پیامبر گرامی(ص) و طرح مکارم اخلاقی ایشان در باره کمک به همنوع و گلریزان از بخش های این مراسم بود.


١٥:٥٩ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٩خروج