پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

گلریزان دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه

همزمان با شب میلاد پربرکت حضرت رسول اکرم(ص)،  در گلریزان دانشجویی که به همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برگزار شد، کمک های دانشجویان  و اساتید دانشگاه شهید بهشتی برای تهیه کانکس و ساخت سرپناه برای آسیب دیدگان این حادثه جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر، رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی  با بیان اینکه شاید میزان این کمک ها در برابر سایر کمک های مردمی چندان چشمگیر نباشد اما این اقدام خیرخواهانه  حتی اگر به اندازه تهیه یک دستگاه کانکس باشد حاکی از آن است که ما درد و رنج آن ها را فراموش نکرده و تا رسیدن آن ها به روزهای آرامش همراه شان می مانیم.

دکتر اکبری فعالیت های  داوطلبانه در دانشگاه ها را موجب پویایی و تقویت حس مسئولیت اجتماعی دانشجویان و تمرین کار گروهی عنوان کرد و افزود: دانشجویان  این دانشکده   در زمینه انجام امور خیریه ،ترویج فرهنگ صلح  در قالب  شعر و ادب فعال هستند و امیدواریم  به‌زودی تعامل بیشتری با جمعیت هلال احمر در زمینه های مذکور آغاز شود.

 

اجرای داوطلبانه گروه همنوازی  موسیقی سنتی  دانشجویان ، شعرخوانی و ایراد سخنرانی اساتید مطرح با محوریت میلاد با سعادت پیامبر گرامی(ص) و طرح مکارم اخلاقی ایشان در باره کمک به همنوع و گلریزان از بخش های این مراسم بود.


١٥:٥٩ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٢خروج