پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون:

کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانید

فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون و سفیر صلح جمعیت هلال احمر از مردم خواست به منظور تامین نیازهای واقعی زلزله زدگان کرمانشاهی، کمک های خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ فرهاد قائمیان با حضور در جمعیت هلال احمر شهر تهران ضمن تسلیت برای از دست دادن جان تعدادی از هموطنان کرمانشاهی در زلزله یک شنبه شب گذشته در این استان، از مردم درخواست کرد که کمک های خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان این حادثه برسانند.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر با توجه به تجربه و تخصص خود در پوشش حوادث اینچنینی  از نیازهای واقعی زلزله زدگان آگاه است، گفت: کمک های اهدایی مردم از طریق هلال احمر با حفظ کرامت آسیب دیدگان و به شکل عادلانه میان آنها توزیع می شود.

وی همچنین در یادداشتی خطاب به زلزله زدگان غرب کشور نوشت

آوار خشت به خشت تان، بند بند وجودمان را لرزاند  

تار و پودمان با صدای ضجه هاتان آوار شد،

زمین لرزید و سقف تان فرو ریخت ولی دست‌هایتان را محکم تر می گیریم،

کنارتان هستیم. خواهیم ماند. خواهیم ساخت و

زندگی خواهیم کرد در ایران با سرافرازی و بزرگواری.

فرهاد قائمیان که سال پیش از سوی سازمان داوطلبان هلال احمر به عنوان سفیر صلح جمعیت هلال احمر معرفی انتخاب و معرفی شد، چند سال است که با جمعیت همکاری دارد و عضو داوطلب فعال سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر محسوب می شود.

 

 


١٤:٣٩ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣١٥٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٩خروج