پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

امیر قلعه نویی با حضور در محل هلال احمر استان اصفهان:

مردم کمک های خود را به هلال احمر تحویل دهند تا حضورشان در مناطق زلزله زده روند امدادرسانی را کند نکند

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در بازدید از روند ارسال کمک های مردمی توسط هلال احمر اصفهان به مناطق زلزله زده غرب کشور از مردم خواست تا کمک های خود را تحویل شعب هلال احمر دهند تا با حضور مردم در مناطق زلزله زده، روند امدادرسانی کند نشود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، امیر قلعه نویی با حضور در ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر استان اصفهان از روند کمک رسانی این جمعیت به زلزله زدگان غرب کشور بازدید کرد.

در این بازدید که دکتر مومنی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان و شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان نیز حضور داشتد، سرمربی ذوب‌آهن درباره حادثه زلزله کرمانشاه گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا آلام زلزله زدگان کاهش پیدا کند و در این راه از هیچ کمکی نباید مضایقه شود.

سرمربی ذوب‌آهن از مردم خواست که کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل شعب جمعیت هلال احمر دهند و یا به حساب این جمعیت واریز کنند.

قلعه‌نویی در این باره گفت: هلال احمر به عنوان محور کمک‌رسانی به آسیب دیدگان و زلزله زدگان در منطقه حاضر است و مردم باید همه کمک‌های خود را در اختیار این سازمان بگذارند و از تجمع در مناطق زلزله زده که باعث کندی عملیات امداد و نجات می‌شود، پرهیز کنند.

 

اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ذوب‌آهن همگام با همه مردم نوع دوست ایران، چندی پیش بخشی از قرارداد خود را به عنوان کمک به زلزله زدگان استان‌های غربی کشور اختصاص داده بودند.


١٤:٣٨ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣١٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٩٨خروج