جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تشریح جزئیات طرح خادمین حرم مهرورزی :

پذیرایی داوطلبان از میلیون ها زائر حسینی در ایام اربعین/ استقرار چادرهای امدادی و سلامت در مرز‌های ایران و عراق

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با اجرای طرح خادمین مهرورزی برای ششمین سال متوالی از  سوی این  سازمان در استان های  مرزی ایلام، خوزستان و کرمانشاه، زائران اعزامی مراسم اربعین حسینی به عتبات عالیات  در کربلای معلی از  خدمات سلامت و ویزیت رایگان داوطلبان  بهره مند می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، دکتر رضا اندام  اظهار کرد: از 10 روز پیش از روز اربعین به مدت 20 روز با مشارکت و همت داوطلبان پزشک، پیراپزشک ، امدادگر و کارکنان این جمعیت، چادرهای امدادی، چندین دستگاه آمبولانس ، خودروهای امدادی و کانکس  به منظور ارایه خدمات اولیه بهداشتی، درمانی و حمایتی به زائران عتبات عالیات برپا می شوند و داوطلبان جمعیت تمامی امکانات مادی و معنوی خود را برای خدمت رسانی حداکثری به زائران اربعین حسینی بکار می برند.

وی از تلاش بی وقفه داوطلبان در مناطق مذکور خبر داد و گفت: این افراد از هیچ تلاشی در راستای خدمت به زائران فروگذار نمی کنند و با توزیع البسه و سه وعده غذای گرم ، میان وعده و آب آشامیدنی ،پتو، موکت و کیسه زباله ، شرایط مناسبی را برای اسکان موقت  میلیون ها  تن از زائران فراهم می آوردند.

 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: برای رفاه حال زائران عتبات عالیات چندین تخته چادر برای استراحت و ارائه خدمات سلامت به زائران حسینی در مرزهای شلمچه،‌چذابه ،ایلام و مهران برپا می شوند تا زائران بتوانند در طی مسیر و هنگام معطلی برای اخذ ویزا در این چادرها استراحت کنند.


١٢:٤٠ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٤٥    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج