جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:

پایش عملکرد فعالیت‌های معاونان داوطلبان بر اساس شاخص های جدید/ معرفی چهره های برتر داوطلبی در همایش بزرگ تجلیل از خدمات داوطلبانه

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از پایش عملکرد فعالیت‌های معاونان داوطلبان بر اساس شاخص های جدید خبر داد و گفت: يكي از فعاليت‌هاي موثر امسال این سازمان تشكيل كارگروه پایش و ارزیابی عملکرد فعالیت‌های معاونان داوطلبان بر اساس شاخص های جدید و تدوین شده با همفکری بسیاری از صاحب نظران داوطلب ،  فعالان این حوزه در استان ها و حوزه ستادی جمعیت هلال احمر است که قرار است تا پایان امسال پایش و ارزیابی عملکرد معاونان داوطلبان  برخی از استان  ها مطابق با شاخص های جدید و استخراج شده از همین کارگروه صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر رضا اندام در دومین جلسه ی کمیته ی پایش و ارزیابی عملکرد فعالیت‌های معاونان داوطلبان با بیان اینکه هدف اصلی این کارگروه، ارتقا ،شکوفایی و تقویت عملکرد  برخی از استان ها در سایه دستاوردهای این کارگروه  است افزود:  بدین ترتیب فضای رقابتی میان استان ها مبتنی بر پژوهش های آکادمیک و براساس شاخص های استاندارد برای شناسایی، آموزش و توسعه توانمندی های بومی هر استان و فعالان حوزه داوطلبان ایجاد می شود.

وی با اشاره به این مطلب که پایش و ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها ، مفهوم جدیدی نیست،  اما با این حال تا کنون  به حد کافی به این موضوع توجه علمی و درستی نشده است، اضافه کرد: بازخوردهای بسیار خوبی از این کارگروه در سطح جمعیت هلال احمر دریافت شده است به طوری که این اتفاق ، به الگوی سایر بخش ها و سازمان های تابعه نیز تبدیل شده است.

همچنین رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی معاونان داوطلبان استان ها در خصوص جمع آوری کمک های مردمی برای آوارگان کشور میانمار، بر ضرورت  ارایه ساز وکارها و بهره گیری بیش از پیش از بستر فناوری های روز علاوه بر صندوق های جمع آوری کمک های مردمی در زمینه جلب حداکثری این گونه کمک ها  تاکید کرد.

معرفی چهره های برتر داوطلبی  در روز جهانی داوطلبان

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:چهره های برتر خیرین و اعضای داوطلب  جمعیت هلال احمر همزمان با پنجم دسامبر(14 آذرماه) روز جهانی داوطلبان در همایش ملی تجلیل از خدمات داوطلبانه این سازمان معرفی و تجلیل می شوند.

اندام هدف از برگزاری همایش فوق  را حمایت معنوی از چهره‌های ماندگار  در عرصه فعالیت های خیریه ای  و عام المنفعه جمعیت هلال احمر دانست و عنوان کرد: در همایش امسال از تمامی داوطلبانی که خدمات شایانی را ارایه کرده اند، تقدیر می شود.

 

وی  اضافه کرد:این داوطلبان و خیرین  نمونه با ملاک و شاخص هایی همچون  ابتکار و خلاقیت ، بیشترین میزان ساعت فعالیت داوطلبانه و  تلاش برای تامین منابع مالی برنا مه ها و پروژه های عام المنفعه و محرومیت زدای جمعیت هلال احمر برگزیده می شوند.


١٣:١٠ - سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٠٤    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج