سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛

پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جاویدالاثر متوسلیان تفت افتتاح شد/ افتتاح این پایگاه نشانگر وفاق و همدلی میان هلال احمر و مردم است

همزمان با ششمین روز از هفته دولت، پایگاه امدادونجات بین شهری جاویدالاثر متوسلیان شهرستان تفت استان یزد با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مشاور رئیس جمعیت در امور ایثارگران و مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان های هلال احمر و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، در آیین افتتاحیه این مراسم که مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر گفت: افتتاح این پایگاه نشانگر وفاق و همدلی است که در مردم منطقه وجود دارد و نشان دهنده این موضوع است که نجات جان مردم برایشان اهمیت دارد.

 

وی افزود: وجود این پایگاه ها می تواند به کاهش آسیب های ناشی از حوادث کمک کند.

 

دکتر اندام با اشاره به مشارکت چند گروه در انجام این پروژه تاکید کرد: در وهله اول، مردم در ساخت این پروژه مشارکت داشتند که این یک افتخار است برای نظام جمهوری اسلامی ایران که مردم پای کار هستند و بخشی از کار مربوط به خودشان را اداره می کنند. بخشی دیگر از پروژه را استانداری استان و بخشی دیگر را نیز جمعیت هلال احمر بر عهده داشت. وی افزود: اتمام این پروژه، نتیجه همگرایی و کار گروهی میان دستگاه های مختلف بوده است.

 

رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به فوت یکی از نجاتگران این پایگاه و تسلیت به خانواده مرحوم ابوالفضل کاوه تفتی اظهار کرد:  داوطلبان، نیروهای پنهان هلال احمر هستند، نیروهایی که دیده نمی شوند و کار داوطلبانه انجام می دهند.

 

در ادامه این مراسم محمود زارع رشکوئیه؛ فرماندار شهرستان تفت نیز با تقدیر از داوطلبان و خیرینی که با همت بلند خود در ساخت و احداث این پایگاه مساعدت و مشارکت داشته اند، اظهار کرد: تجهیزات لازم و دانش کافی در سایه آموزش های امدادی می تواند در کاهش تلفات انسانی و خدمت هرچه بیشتر به مردم موثر باشد.

 

زارع با ذکر یاد و خاطره همه مبارزان راه خدا و بویژه جاوید الاثر حاج احمدمتوسلیان، از دکتر ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر که با حمایت های خود باعث تشریع در تکمیل این پروژه و افتتاح آن در هفته دولت شد؛ تقدیر کرد.

 

 

شایان ذکر است ساختمان این پایگاه در زمینی به متراژ 8000 متر مربع زمین و زیر بنا 380 متر مربع احداث شده است.


٠٨:٥٧ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٢٧٨    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج