سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:

بانوان، پیشتاز فراگیری آموزش های داوطلبی/ آموزش بیش از 22 هزار داوطلب در بیش از 590 دوره

تمامی اعضای داوطلب و علاقمندان مشارکت در برنامه های عام المنفعه در جمعیت هلال احمر می توانند با شرکت در دوره های آموزشی مفاهیم پایه داوطلبی ، کمک های اولیه و دریافت گواهی معتبر از جمعیت هلال احمر، درشرایط بحرانی و حتی عادی  به ارایه خدمات حمایتی و امدادی به قشرهای آسیب دیده و آسیب پذیر بپردازند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر رضا اندام با بیان این مطلب، خاطر نشان کرد: بیش از 22 هزار و 290 عضو داوطلب جمعیت هلال احمر طی سه ماهه نخست امسال در دوره های آموزشی شرکت کرده اند که بانوان در این کلاس‌ها حضور پیشتازی داشته‌اند.

وی با اشاره به اهداف این دوره ها نظیر آموزش کاربردی و بکارگیری بهینه از توان نیروهای داوطلب در مقاطع مختلف، یادآور شد:این سازمان بر اساس راهبرد 2020 فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر مبتنی بر توانمندسازی جوامع در برابر حوادث و بلایا و تاب آوری ، دوره های ویژه ای را برای آموزش اعضا و داوطلبان  طراحی، تنظیم و تصویب کرده که از سوی  شعب و خانه های داوطلب و هلال در سراسر کشور ارایه می شود تا شرکت کنندگان پس از گذراندن دوره ها و دریافت گواهی آموزشی،  درشرایط بحرانی و حتی عادی در ارایه خدمات حمایتی و امدادی عام المنفعه جمعیت هلال احمر سهیم شوند.

 

به گفته اندام در بازه زمانی مذکور بیش از 13 هزار و 840 زن و 8 هزار و 450 مرد در قالب 598 دوره در سراسر کشور این آموزش ها را دریافت کرده اند.


١١:٠٥ - سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٢٥٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج