جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر رییس سازمان داوطلبان از کارکنان و بازنشستگان نمونه

درمراسم بزرگداشت روز کارمند، رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از کارکنان و  بازنشستگان نمونه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، در این مراسم دکتر رضا اندام ضمن تقدیر از تلاش و همکاری تمامی مدیران و کارکنان گفت:خدمت در این سازمان بر محور ایثارگری استوار شده است . در حقیقت اجرای موفق هر کدام از فعالیت های داوطلبانه و خیریه جمعیت هلال احمر  مرهون خدمات بی چشمداشت کارکنان و داوطلبان بوده و با وجودی که در سال های اخیر بودجه سازمانی تقلیل یافته است ولی انجام فعالیت های انساندوستانه و کمک رسانی به محروم ترین قشرهای آسیب پذیر با بهترین کیفیت و کمیت ادامه دارد.

وی با اشاره  به اینکه در حال حاضر این سازمان به برند معتبری درکشور از لحاظ تنوع خدمات عام المنفعه تبدیل شده است ، افزود: جمعیت هلال احمر ایران جزو 10 جمعیت برتر دنیاست که بی تردید این موقعیت را وامدار کارکنان خدوم می داند.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: در آینده ای نه چندان دور تغییراتی درون سازمانی موجب کوچکتر شدن سازمان ها خواهد شد و سازمانی موفق خواهد بود که چالش های پیش رو را بی کم و کاستی در نظر بگیرد ،آینده نگر بوده و به دنبال ارائه راهکاری برای این چالش ها باشد. همچنین اگر افراد در هر سازمانی که فعالیت می کنند در جایگاه خود به درستی عمل کنند، هر غیر ممکنی ممکن خواهد شد.

اندام تاکید کرد: کارکنان برگزیده سازمان زحمت کشانی هستند که امروز جمع شده اند تا ما گوشه ای از زحمات آن ها را قدردانی کنیم، اگرچه تمامی افرادی که در این سازمان مشغول فعالیت می باشند ، همه نمونه هستند.

همچنین معاون منابع انسانی و پشتیبانی سازمان  ضمن اشاره به جمعیت بیش از 90 نفری کارکنان خاطرنشان کرد: ارزیابی و سنجش عملکرد باعث تعالی و بهبود سازمان شده و از سوی دیگر امکان انتخاب شایسته ترین کارکنان را فراهم و راه را برای انتقال این تجارب در لایه های مختلف سازمان و حتی سازمان دیگر میسر می کند .

احمد اسماعیل زاده تاکید کرد: بر اساس تجارب سال های گذشته امسال نیز انتخاب کارکنان نمونه انجام شد با این تفاوت که در سال جاری از طریق میزان مشارکت وهمکاری کارکنان در تحقق برنامه پنجساله جمعیت هلال احمر این انتخاب انجام شد .

گفتنی است در این مراسم از 13 نفر از کارمندان و بازنشستگان نمونه سازمان تقدیر بعمل آمد و لوح تقدیر و هدایای  خود را از رییس سازمان داوطلبان دریافت کردند.

اسامی کارکنان نمونه سازمان داوطلبان ، به شرح ذیل است:

1-     رسول ربیعی

2-     مجتبی جودکی

3-     مجید حاج عابدینی

4-     شهره کامکار

5-     ناهید صادقی

6-      نسرین توکلی

 

7-     اعظم جورابچی


١١:٥٢ - يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١١٩٥    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج