جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در مشهدمقدس:

سامانه مجازی جذب داوطلبان راه‌اندازی می‌شود

 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: برای اینکه بتوانیم داوطلبان را به‌موقع و به‌خوبی جذب کنیم نیازمند سامانه جذب هستیم تا داوطلبان به‌خوبی شناسایی شده و در مواقع نیاز به‌موقع جذب شوند و در این راستا سامانه جذب مجازی داوطلبان فعال می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، رضا اندام ظهر امروز در حاشیه همایش علمی کاربردی معاونان داوطلبان جمعیت هلال احمر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمعیت داوطلبان ایران بالغ بر 2 میلیون نفر عضو هستند و سازمان داوطلبان 700 هزار عضو بالای 29 سال دارد.

 

وی افزود: برای اینکه بتوانیم داوطلبان را به‌موقع و به‌خوبی جذب کنیم نیازمند سامانه جذب هستیم تا داوطلبان به‌خوبی شناسایی شده و در مواقع نیاز به‌موقع جذب شوند و در این راستا سامانه جذب مجازی داوطلبان فعال می‌شود.

 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در این نشست معاونان داوطلبان 31 استان حاضر هستند، بیان کرد: در این نشست دو روزه به به‌روز شدن برنامه‌ها در مسیر تحقق اهداف توجه شده و جذب و نگهداشت خیران بزرگترین هدف برگزاری آن بوده و به ایجاد زیرساخت‌ها و ارائه و اجرای برنامه‌های مدون و ثمربخش هم توجه ویژه شده است.

 

 

اندام با بیان اینکه رتبه ایران در دنیا در بحث سرمایه اجتماعی 74 بوده گفت: در تلاش هستیم که ارتقاء رتبه و افزایش اعتمادسازی را داشته باشیم و می‌خواهیم در برنامه‌های تدوینی و تعریف شده ایران را به جایگاه حقیقی‌اش برسانیم.


٠٦:٤٠ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٩٥٧    /    تعداد نمایش : ٩٧٨خروج