سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار دکتر اندام با رییس صلیب سرخ چاد مطرح شد:

جمعیت هلال احمر ایران حتماٌ بیدار است که کارهای ارزشمند انجام می دهد.

در دیدار سرپرست سازمان داوطلبان جمیت هلال احمر با رییس صلیب سرخ چاد بر همکاری دوجانبه تاکید شد و دراین جلسه یحیی محامت لیگوئیتا از توانمندی جمعیت هلال احمر ایران در عرصه های گوناگون تمجید کرد و خاطرنشان کرد که این کارهای ارزشمند درسایه بیداری جمعیت هلال احمر ایران صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، رضا اندام ضمن تشریح فعالیت های متعدد سازمان داوطلبان ، افراد داوطلب را نیروهای پنهان جامعه قلمداد کرد و اشاره کرد بدون حضور این افراد دولت ها از توانایی های لازم در برابر بسیاری از مسایل مرتبط با رفاه و سلامت عاجز خواهند شد.

در پایان نیز رییس صلیب سرخ چاد از کاندیداتوری دکتر ضیایی برای احراز پست نایب رییس فدراسیون بین المللی در منطقه آسیا و اقیانوسیه اعلام حمایت کرد.

 

همچنین ایشان اشاره نمود در این خصوص با تعامل کشورهای  منطقه نسبت به نقش ویژه ایران به عنوان یک کشور پیشرو در حوزه خدمات داوطلبانه، این کشورها را نسبت به کاندیداتوری رییس جممعیت هلال احمر ایران حساس خواهد کرد.


٠٢:٢٨ - يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٠خروج