سه شنبه ٠٤ مهر ١٣٩٦
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


گزارش «شهروند» از ساخت سرپناه برای پیرمرد تنهای شهر مهاجران
«ژن داوطلبی» آرامش هدیه می‌کند
ساختن پناه و خانه‌ای امن براي خانواده‌اي بی‌سرپرست، بیمار و بی‌کس از این دست فعالیت‌های داوطلبانه است که با انگیزه‌های تمام‌نشدنی چندین‌سال است که در دورافتاده‌ترین روستاهای ایران اتفاق می‌افتند.
 ١٣٩٦/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پایگاه امداد جاده ای به نام هادی ما
پدر و مادری که فرزند جوان شان را از دست می دهند ، می‌توانند سال‌ها بنشینند گوشه‌ای و مویه کنند؛ کاری که خانواده "یوسفی" مثل خیلی‌های دیگر تا مدت ها پس از مرگ پسرشان انجام دادند. هر کسی پس از مرگ عزیزش بالاخره می‌تواند همه چیز را درگیر مرور زمان کند و تنها با خاطرات عزیز از دست رفته‌اش روزگار را بگذراند؛ کاری که این خانواده ، دیگر مثل خیلی‌های دیگر چنان نکرد.
 ١٣٩٦/٠٦/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
امید در دنیای داوطلبان سخت کوش
فاطمه صادقی مریم خورشیدی، در شهر مهاباد به دانش آموزان بسیاری خواندن و نوشتن آموخته ، اما اکنون 58 سال دارد و سال‌هاست که به عنوان یک داوطلب قدیمی با عشق ، دوستانش را دور خود جمع مي‌كند تا با کمک به تامین نیازهای مادی و مالی همشهریان شان ، مسئوليت انسانی‌ خود را نسبت به جامعه انجام دهند . حتی ترجیح داده پیش از موعد بازنشسته شود تا وقت بیشتری را برای دلجویی و دستگیری از همنوعانش اختصاص دهد. او می گوید: هر وقت کلمه قدیمی تکرار می‎شود، یاد گذشته‎ها می‎افتم. وقتي برای اولین بار وارد عرصه کارهای عام المنفعه شدم. اول يك نذر بود، بعد عشق شد.
 ١٣٩٦/٠٦/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
همراه با یک داوطلب نیکوکار و ساخت مدرسه و مرکز دیالیز در بم:
زندگی با «ای‌کاش»‌ها تغییر نمی‌کند
فاطمه صادقی: هربار که به بم می‌روم و ساختمان نیمه‌کاره مرکز دیالیز شهر را تماشا می‌کنم، لبخند می‌زنم، ذوق مي‌كنم از ديدن آجرهاي ريخته‌شده روي هم كه به زودي ديوارهايي بلند مي‌شود و تيرآهن‌هايي كه يكي از همين روزها به هم جوش مي‌خورد تا ديوارهای طبقه دومش را هم سر پا نگه دارد. ذوق مي‌كنم از ديدن كارگرهايي كه مشغول بنايي‌اند و روزي بالاخره خبر مي‌دهند كه كار ساختمان تمام شده است. اين ساختمان كه تمام‌شود، پر مي‌شود از بيماران کلیوی كه آمده‌اند براي درمان، پرمي‌شود از اميد.
 ١٣٩٦/٠٦/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در مشهدمقدس:
سامانه مجازی جذب داوطلبان راه‌اندازی می‌شود
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: برای اینکه بتوانیم داوطلبان را به‌موقع و به‌خوبی جذب کنیم نیازمند سامانه جذب هستیم تا داوطلبان به‌خوبی شناسایی شده و در مواقع نیاز به‌موقع جذب شوند و در این راستا سامانه جذب مجازی داوطلبان فعال می‌شود.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>