جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


مراسم بزرگداشت آیت الله سیدعلی غیوری (ره) برگزار می‌شود
مراسم بزرگداشت فقیه، عالم و مجاهد جلیل القدر آیت الله سید علی غیوری (ره) برگزار می شود.
 ١٣٩٧/٠٣/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ترویج و حمایتگری» کلید هلال برای حل مشکلات اجتماعی توسط داوطلبان
محدودیتی برای داوطلب‌شدن در جمعیت هلال‌احمر وجود ندارد. در واقع هر فردی که اصول و اهداف این جمعیت، اعم از خدمت به همنوعان و فعالیت‌های بشردوستانه را قبول داشته باشد، می‌تواند عضو هلال‌احمر شود؛ این آغاز مشارکت در یک فعالیت ترویجی و داوطلبانه است.
 ١٣٩٧/٠٣/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های اجتماعی، گروه‌های داوطلبانه و مردم‌‌نهاد باید چگونه باشد؟
١٠ نکته برای انگیزش داوطلبان
توجه به حداقل انتظارات اعضای یک سازمان بسیار مهم است. معمولا بی‌توجهی به این نیازهای پایه، عامل اصلی سرخوردگی و بی‌انگیزگی اعضای گروه است.
 ١٣٩٧/٠٢/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه مشترک فرانچسکو روکا، رییس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و پیتر مائورر، رییس کمیته بین المللی صلیب سرخ به مناسبت 8 می روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر
به مناسبت 8 می روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، فرانچسکو روکا، رییس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و پیتر مائورر، رییس کمیته بین المللی صلیب سرخ بیانه مشترکی صادر کردند.
 ١٣٩٧/٠٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید رایگان از موزه صنعتی در هفته هلال احمر
مدیر موزه‌های جمعیت هلال احمر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر بازدید از موزه علی اکبر صنعتی از امروز به مدت یک هفته رایگان است.
 ١٣٩٧/٠٢/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>