پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


طلبه داوطلب جمعیت هلا ل احمر و فعال در عرصه فرهنگی:
داوطلبان آینده جمعیت در قلب روستاها و مناطق دورافتاده کشور
اسماعیل آذری نژاد، طلبه داوطلب جمعیت هلال احمر است که پر از ایده های نو برای کمک به بالابردن دانایی کودکان روستاهای محروم استانش است و زاویۀ دید متفاوت و نگاهی یگانه دارد؛ نمونه اش همکاری تازه او با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر است که قرار است پیام صلح و دوستی و استفاده از خدمات داوطلبانه برای حل مشکلات دور و اطراف شان را به قلب تک تک روستا ها و نقاط دورافتاده استان کهگیلویه و بوبر احمد ببرد تا آن ها نیز در آینده به این جمع نوعدوست بپیوندند.
 ١٣٩٧/٠٧/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکذیب هرگونه ارتباط استخدامی و کاری عامل خون گیری مشکوک دانش‌آموزان تاکستانی با هلال احمر/ مرتکب این عمل مانند هر فردی فقط در دوره های عمومی آموزش های همگانی هلال احمر شرکت کرده است
روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای ارتباط اقدام ناشایست فردی ناشناس در خصوص خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه امدادگر هلال احمر نبوده و اساسا هیچ ارتباط استخدامی و کاری با این نهاد مردمی نداشته است.
 ١٣٩٧/٠٧/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال احمر طی گزارش عملکرد شش ماهه در مجمع عمومی خبر داد:
توزیع 40 هزار بسته لوازم تحریر میان دانش آموزان نیازمند کشور همزمان با آغاز سال تحصیلی
دبیرکل جمعیت هلال احمر و دبیر شورای عالی جمعیت در چهارمین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر مهمترین فعالیت های جمعیت و مصوبات شورای عالی هلال احمر را در مدت 6 ماه گذشته تشریح کرد.
 ١٣٩٧/٠٧/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
گپي با خانواده هلال‌احمري كه فرهنگ اهداي عضو را در بين اعضاي داوطلب‌ ترويج مي‌دهند
سفیران زندگی
مادر خانواده با مهرباني صحبت مي‌كند؛ طوري كه اگر ساعت‌ها پاي صحبت‌هايش بنشينيد خسته نخواهيد شد. فروزان خانم متولد سال ١٣٤٩ است و به سادگي اما با اشتياق زيادي ماجراي عضويت خانواده‌اش در هلال‌احمر را تعريف مي‌كند: «خيلي دوست داشتم براي نيازمندان‌كاري انجام دهم. مدام با خودم فكر مي‌كردم من كه چيزي ندارم چطور مي‌توانم‌كاري انجام دهم. خيلي ناراحت بودم. به خودم گفتم كه اين بدن پس از مرگ چه استفاده‌اي برايم دارد؛ به خودم جواب دادم: هيچي! اول تصور مي‌كردم براي اهداي عضو بايد در هلال‌احمر ثبت‌نام كرد. وقتي به شعبه هلال‌احمر شهر اراك مراجعه كردم با دنيايي كه سال‌ها دنبالش مي‌گشتم آشنا شدم.
 ١٣٩٧/٠٧/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با نزدیک‌شدن به اربعین حسینی انجام شد؛
فراخوان دعوت هلال‌احمر از پزشکان داوطلب برای همکاری در مراکز درمانی هلال‌احمر در عراق
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد: این مرکز به‌منظور تکمیل کادر مراکز درمانی خود در عراق و با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی دراطلاعیه‌ای از پزشکان عمومی داوطلب خدمت‌رسانی به زائران عتبات عالیات، دعوت به همکاری می‌کند.
 ١٣٩٧/٠٧/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>