چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون:
کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانید
فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون و سفیر صلح جمعیت هلال احمر از مردم خواست به منظور تامین نیازهای واقعی زلزله زدگان کرمانشاهی، کمک های خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانند.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امیر قلعه نویی با حضور در محل هلال احمر استان اصفهان:
مردم کمک های خود را به هلال احمر تحویل دهند تا حضورشان در مناطق زلزله زده روند امدادرسانی را کند نکند
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در بازدید از روند ارسال کمک های مردمی توسط هلال احمر اصفهان به مناطق زلزله زده غرب کشور از مردم خواست تا کمک های خود را تحویل شعب هلال احمر دهند تا با حضور مردم در مناطق زلزله زده، روند امدادرسانی کند نشود.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
"شهروند" از اجرای طرح داوطلبانه خادمین حرم مهرورزی در استان‌های مرزی گزارش می‌دهد
همقدم با زائران
فاطمه صادقی| این روزها همزمان با ایام اربعین حسینی خطوط هوایی و زمینی بسیاری به شهر‌های مرزی کشور ختم می‌شوند؛ شهرهایی که حالا سرآغاز بزرگترین اجتماع شیعیان در جهان است و میلیون‌ها عزادار حسینی را با پای پیاده به سمت کربلا بدرقه می‌کنند. مسیر این شهرها لبریز است از روستاها و شهرهای کوچکی که داوطلبان جمعیت هلال‌احمر آن در این ایام، حسینیه‌های خود را به لب جاده می‌آورند؛ شهرهایی چون ایلام، چزابه، مهران، شلمچه و... که همگی به دنبال میزبانی مردمان هستند و یکی از آنچه که مسیر پیاده‌روی را برای زائران جذاب و دارای کنش‌های اجتماعی می‌کند، خدمات مردمی داوطلبان نیکوکار است که طی مسیر به زائران ارایه می‌شوند تا با روانی آسوده کشور را ترک گفته و به زیارت مشغول شوند. داوطلبان ساده و گرم با کمترین امکانات از زائران حضرت پذیرایی می‌کنند و گونه‌ای آنها را گرامی می‌دارند که گویی سیدالشهدا(ع) به شهرشان قدم گذاشته‌اند.
 ١٣٩٦/٠٨/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین دوره انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین جمعیت هلال احمر قم
دومین دوره انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم با حضور دکتر اندام، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمرکشور، استاندار قم و جمعی از مسولان و خیرین وداوطلبان برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش «شهروند» از ساخت سرپناه برای پیرمرد تنهای شهر مهاجران
«ژن داوطلبی» آرامش هدیه می‌کند
ساختن پناه و خانه‌ای امن براي خانواده‌اي بی‌سرپرست، بیمار و بی‌کس از این دست فعالیت‌های داوطلبانه است که با انگیزه‌های تمام‌نشدنی چندین‌سال است که در دورافتاده‌ترین روستاهای ایران اتفاق می‌افتند.
 ١٣٩٦/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>