پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


هوشمند سازی فرآیند ارائه خدمات حمایتی سازمان داوطلبان به اقشار آسیب دیده و آسیب پذیر
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، فرآیند هوشمند سازی ارائه خدمات حمایتی به اقشار آسیب پذیر و آسیب دیده در قالب سامانه خدمات اجتماعی (سخا) آغاز شد.
 ١٣٩٧/١١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر / افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان وهمکاری در اجرای برنامه ققنوس
با حضور وحید شفیعی، مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر و افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان صورت گرفت.
 ١٣٩٧/١١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
بسته خبری سفر مشاور و جانشین رییس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در دهه فجر به استان یزد
مشاور و جانشین رئیس سازمان داوطلبان به همراه حسن اکبری، مشاور آموزش سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در سفری دو روزه به استان یزد از پروژه ها و خانه های داوطلبی و شعب هلال احمر استان یزد بازدید و چندین خانه داوطلبی را در سطح استان و شهرستانها افتتاح نمودند.
 ١٣٩٧/١١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
از خدمات داوطلبانه جامعه پزشکی در تسکین آلام بشری تقدیر شد
همایش به «رنگ سپید، تقدیر از خدمات داوطلبانه جامعه پزشکی برای تسکین آلام بشری» با حضور رئیس جمعیت هلال احمر، سرپرست سازمان نظام پزشکی و معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
 ١٣٩٧/١١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اجتماعی وزیر بهداشت: باید به خدمات هلال‌احمر مباهات کرد
معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین نهاد مردمی کشور بیشترین نقش را در به‌کارگیری نیروهای مردمی دارد و باید به همه مدیران این نهاد مردمی از گذشته تا امروز دست‌مریزاد گفته و به این خدمات مباهات کرد.
 ١٣٩٧/١١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>