پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


روایت طلبه ٢٢ساله از زلزله کرمانشاه
نذر کردم، هلال‌احمری شوم!
تقریبا ١٠ دقیقه قبل از وقوع زلزله با دوستانم در حجره (اتاقی که در حوزه علمیه است را به اصطلاح حجره می‌نامند) کنار هم نشسته بودیم که من از آنها جدا شدم و به سوی کتابخانه برای خواندن درس‌هایم رفتم. چند لحظه‌ای کوتاه بیشتر نگذشته بود که متوجه تکان‌های عجیبی شدم. فرصتی برای فکرکردن نداشتم که یکباره ساختمان حوزه فرو ریخت. درحال تقلاکردن برای رهایی از آن همه آهن‌پاره و آجر بودم که متوجه شدم پای راستم از زانو قطع شده است.
 ١٣٩٧/٠٢/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رضایت بیماران از سلامت‌یار/کمک پرستاران جدید جذب می‌شوند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به تشریح فواید رضایت بیماران از طرح سلامت‌یار هلال احمر پرداخت و از جذب ۱۲۰ کمک پرستار در این دانشگاه خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادگران منتخب همایش «شکرانه خدمت»
دکتر محمدجواد عماد استان کرمان پزشک داوطلب، دارای ١٠‌سال فعالیت داوطلبانه در جمعیت هلال‌احمر ویزیت رایگان چشم بیماران معرفی‌شده از سوی جمعیت هلال‌احمر، ویزیت رایگان بیماران نیازمند در مناطق کم‌برخوردار در قالب کاروان‌های سلامت، انجام عمل جراحی سرپایی بیماران در مناطق محروم، مشارکت مالی در پروژه‌های محرومیت‌زدایی هلال‌احمر/ منتخب درمان
 ١٣٩٧/٠١/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در همایش «شکرانه خدمت» انجام شد:
تجلیل از برگزیدگان امدادگر، جوان و داوطلب هلال احمری
برگزیدگان امددادگر، داوطلب و جوان هلال احمری در همایش شکرانه خدمت معرفی شدند.
 ١٣٩٧/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر در همایش «شکرانه خدمت»:
اجر هلال احمری ها با خدا است
عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر گفت: ارزش وجودی امدادگران و داوطلبان و داوطلبان به مثابه آیه قران است که اگر کسی یک نفر را نجات دهد انگار تمام عالم را نجات داده است و اجر این افراد با خدا است.
 ١٣٩٧/٠١/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>