شنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٦
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


برای انجام کار خیر باید دل به دریا زد
وقتی دستان کوچک آرشا و آوین به کمک ما می آیند
وقتی خبر فوزیه و کژال چاپ شد خیلی امیدوار بودم که شخصی با دفتر روزنامه تماس بگیرد و اعلام آمادگی کند تا چند روز صبر کردم، خانم دستینه مرتب با کژال و فوزیه در تماس بود و من را با خبر می کرد و ما ناراحت از وضعیتشان بودیم که چرا پس از حدود 50 روز سر و سامانی نگرفتند ، فکر می کردم تمام درها بسته شده و دعا می کردم به خاطر این دونوزاد بی گناه راهی باز شود
 ١٣٩٦/١١/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
پزشکان داوطلب از ضرورت تغییر رویکرد مشارکت‌های مردمی در مناطق زلزله زده غرب کشور می‌گویند:
در آرزوی پایان زندگیِ کانکسی!
«بی‌شک بعد از گذشت روزهای اضطراری و بازگشت نسبی آرامش به این مناطق، باید اولویت‌های کمک‌های مردمی و تخصیص آن تعیین و در کنار آن نیازها و ظرفیت‌ها مشخص شود و براساس همه این موارد با مشارکت خود افراد، برنامه‌ها تدوین و اجرا شود.» این، همه حرف پزشکان دغدغه‌مندی است که از روز نخست در مناطق زلزله‌زده غرب کشور حضور داشتند. آنها که هنوز هموطنان زلزله‌زده‌شان را فراموش نکرده‌اند، درباره ضرورت تغییر رویکرد مشارکت‌های مردمی می‌گویند. دکتر حمید زردویی، یکی از همین پزشکان داوطلب هلال‌احمر است. او به «شهروند» می‌گوید: «اکنون نیازهای درمانی مردم تا حد قابل ‌قبولی تأمین شده است و از این به بعد اصلی‌ترین نیازشان بازسازی خانه‌هایشان است که اگر همه ما دست‌به‌دست هم دهیم، می‌توانیم هرچه زودتر با صرف حداکثر ٢٥‌میلیون تومان یک خانه روستایی بسازیم».
 ١٣٩٦/١٠/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گلریزان دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه
همزمان با شب میلاد پربرکت حضرت رسول اکرم(ص)، در گلریزان دانشجویی که به همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه برگزار شد، کمک های دانشجویان و اساتید دانشگاه شهید بهشتی برای تهیه کانکس و ساخت سرپناه برای آسیب دیدگان این حادثه جمع آوری شد.
 ١٣٩٦/٠٩/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب مدیر جدید روابط عمومی سازمان داوطلبان
رئیس سازمان داوطلبان در حکمی، حسین جعفری را به عنوان سرپرست روابط عمومی سازمان داوطلبان منصوب کرد.
 ١٣٩٦/٠٩/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون:
کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانید
فرهاد قائمیان بازیگر سینما و تلویزیون و سفیر صلح جمعیت هلال احمر از مردم خواست به منظور تامین نیازهای واقعی زلزله زدگان کرمانشاهی، کمک های خود را از طریق هلال احمر به دست آسیب دیدگان برسانند.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>