دوشنبه ٠١ مهر ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


جمعیت هلال احمر آرزوی کودک سرطانی برای رفتن به کربلا را برآورده می کند
رئیس جمعیت هلال احمر رئیس سازمان داوطلبان را مامور کرده است تا با توجه به توانمندی های موجود در حوزه درمان و دارو، درصورت لزوم نیازهای این کودک در این حوزه نیز مرتفع شود.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولد نوزادی در تپه‌طاق طبس در جریان حضور کاروان سلامت هلال‌احمر همدان در نذر آب/ فیلم
در دومین روز از استقرار کاروان طرح “نذر آب ۲” جمعیت هلال‌احمر همدان در شهرستان طبس با تلاش کادر درمانی این کاروان یک نوزاد در تپه طاق متولد شد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
«میرجاوه»؛ بدون حق ماموریت؛ همراه با دندانپزشک داوطلبی که در «نذر آب» حضور فعال دارد
«علیرضا مسافر» دندانپزشکِ داوطلب است. او مشارکت فعالی در اجرای طرح «نذر آب» دارد و همراه با دیگرهم‌قطارانش از استان مازندران راهیِ مناطق محروم سیستان‌ و‌ بلوچستان شده است: «من با افتخار و بدون حق ماموریت به میرجاوه رفتم. لذتی که با خدمت در آنجا به‌دست می‌آید، از بسیاری دستاوردهای مادی بالاتر است.»
 ١٣٩٨/٠٦/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت موسسه خیریه بهنام دهش پور؛
برگزاری کارگاه " پیشگیری، خودآزمایی و تشخیص سرطان "
در راستای اهداف آموزش های عمومی و مسوولیت پذیری اجتماعی کارگاه "پیشگیری، خودآزمایی و تشخیص سرطان " در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به همت موسسه خیریه بهنام دهش پور ( سمن داوطلب و همکار با جمعیت هلال احمر) و شرکت زرین رویا با هدف آگاه‌سازی عمومی جامعه در موضوع شناخت و پیشگیری از ابتلا به سرطان پستان و ترویج خودمراقبتی برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اعزام کاروان سلامت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی محقق شد:
ویزیت رایگان مردم 51 روستای اقماری نهبندان در 8 روز / ارایه 6 هزار نفر خدمت بهداشتی و معیشتی
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: در راستای طرح ملی نذر آب با هدف محرومیت زدایی از مناطق محروم و مرزی خراسان جنوبی ، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی به همراه تیم سحر ( ساماندهی حمایتهای روانی و اجتماعی) و پیرایشگر زنانه و مردانه به مناطق محروم طبسین ، چاه عباس اردونی و روستاهای اقماری آن از توابع شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی اعزام و به مدت ٨ روز به ارایه خدمات درمانی ، معيشتي و حمایتی پرداختند.
 ١٣٩٨/٠٦/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>