دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


همزمان با روز جهانی داوطلب:
اهدای 600 میلیون ریال از سوی داوطلب استهبانی به جمعیت هلال احمر
همزمان با روز جهانی داوطلب، یکی از داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان استهبان استان فارس ، 600 میلیون ریال را برای احداث پایگاه امداد جاده ای به جمعیت هلال احمر اهدا کرد .
 ١٣٩٧/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بمناسبت روز جهانی داوطلبان صورت گرفت:
اعزام 5 کاروان سلامت به روستاهای محروم استان کرمان
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: بمناسبت روز جهانی داوطلبان ، آذرماه سال جاری علاوه بر اعزام 5کاروان سلامت به روستاهای محروم این استان ، فعالیت هایی همچون اهدای دو دستگاه آمبولانس برای تجهیز پایگاه های امداد جاده ای، سرکشی به خانواده های نیازمند و شناسایی 20 خانوار کم بضاعت،تهیه 4 فقره جهیزیه ، اجرای 75 پروژه داوطلبی از سوی خانه های داوطلبی هلال صورت گرفته است.
 ١٣٩٧/٠٩/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف پاسداشت خدمات داوطلبانه: «آزادی» دیشب سرخ شد
همزمان با روز جهانی داوطلب شب گذشته برج آزادی به رنگ قرمز درآمد.
 ١٣٩٧/٠٩/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرکل جمعیت هلال احمر: داوطلبان پایه های اساسی هلال احمر هستند
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر نهادی بشر دوستانه است که «اتکا بر خدمات داوطلبانه» یکی از اصول اساسی و هفت گانه آن به شمار می رود و باید با اتکای به این خدمات، رسالت خود را تداوم ببخشد.
 ١٣٩٧/٠٩/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت‌الله شیخ جعفر سبحانی: کمک به مردم مظلوم یمن از طریق هلال‌احمر بر مومنان واجب است
آیت‌الله شیخ جعفر سبحانی، از مراجع عظمی تقلید کمک به مردم مظلوم یمن از طریق هلال‌احمر و سایر موسسات مربوطه را بر مومنان واجب عنوان کرد.
 ١٣٩٧/٠٨/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>