شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
با حکم دکتر پیوندی، محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر شدمرور فوری؛ ۷ اقـــــدام اســاسي جمعیت هلال‌احمر در کرمانشاهرئیس جمهوری: امداد و نجات در زلزله کرمانشاه بسیار خوب بود و مردم از روند کلی آن رضایت داشتندبرگزاری مراسم عزاداری دهه پایانی ماه صفر در سازمان داوطلبانتوزیع سبدهای غذایی پویشجمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره مجمع خیرین کشور به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمدند
با حکم دکتر پیوندی، محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر شد
رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی محمد نصیری را به عنوان رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر منصوب کرد.
مرور فوری؛ ۷ اقـــــدام اســاسي جمعیت هلال‌احمر در کرمانشاه
در نخستین سالگرد زلزله کرمانشاه، رئیس جمعیت هلال احمر اقدامات اساسی این جمعیت در یکی از بزرگترین زمین لرزه‌های کشور را تشریح کرد. دکتر پیوندی همچنین روز گذشته این گزارش را در هیات دولت به رئیس جمهور و وزرا ارائه کرد که با تقدیر دکتر روحانی از امدادگران و عملیات امداد و نجات در حادثه کرمانشاه همراه شد.
رئیس جمهوری: امداد و نجات در زلزله کرمانشاه بسیار خوب بود و مردم از روند کلی آن رضایت داشتند
رئیس‌ جمهور در جلسه هیات دولت، گزارش اقدامات انجام شده در روند امداد و نجات، اسکان موقت و بازسازی واحدهای زلزله زده در استان کرمانشاه را بسیار دلگرم‌ کننده خواند و کمک ۶۷ میلیارد تومانی مردم به هلال احمر در این حادثه را ارزشمند توصیف کرد.
برگزاری مراسم عزاداری دهه پایانی ماه صفر در سازمان داوطلبان
همزمان با شب بیست و هشتم ماه صفر، مراسم عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور سرپرست سازمان داوطلبان و مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان داوطلبان و کارکنان سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد.
در نشست سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با مدیر بازرگانی فروشگاه رفاه عنوان شد:
توزیع سبدهای غذایی پویش" برای مادران " در مناطق محروم با مشارکت داوطلبان/ خیرین و هنرمندان داوطلب جمعیت هلال احمر همراه می شوند
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مشارکت داوطلبان در شناسایی ، نیازسنجی ساکنان مناطق محروم به ویژه مادران شیرده و کم بضاعت برای توزیع سبدهای غذایی پویش" برای مادران" خبر داد و افزود: خیرین و هنرمندان داوطلب جمعیت هلال احمر نیز برای کمک به تامین هزینه های تهیه سبدهای غذایی و همچنین جلب کمک های مردمی درسراسر کشور دراین پویش همراه می شوند.
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:
جمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره مجمع خیرین کشور به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمدند
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در نشست اخیر مجمع خیرین کشور، جمعی از اعضای هییت امنا و هییت مدیره این مجمع آمادگی خود را برای ارایه خدمات انساندوستانه در جمعیت هلال احمر اعلام کردند.
داوطلبان چطور اوقات‌فراغت خود را می‌گذرانند؟

با پذیرش عضویت داوطلبانه درجمعیت هلال احمر:
1397/8/2
طلبه داوطلب جمعیت هلا ل احمر و فعال در عرصه فرهنگی:
1397/7/21
دبیرکل جمعیت هلال احمر طی گزارش عملکرد شش ماهه در مجمع عمومی خبر داد:
1397/7/14
گپي با خانواده هلال‌احمري كه فرهنگ اهداي عضو را در بين اعضاي داوطلب‌ ترويج مي‌دهند
1397/7/10
پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر استان گلستان:
1397/6/27
روایت امدادگران از آب‌رساني و توزیع بسته‌های غذایی در روستاهاي متأثر از خشكسالي كرمان:
1397/6/24