چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
تودیع و معارفه خزانه دار سازمان داوطلبان انجام شدویزیت رایگان سوگواران حسینی در  چادرهای سلامت /  اطعام نیازمندان  بر سر سفره های داوطلبانفعالیت داوطلبان هلال احمر برای جمع آوری کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی کشور درصندوق های هلال احمر سراسر کشور / کمک با شماره گیری کد #5151*733*  و اپلیکیشن  معرفت لازمه احساس‎هاي عاشورايي است/ امروز، الگوپذيري از نهضت حسینی براي رويارويي با استكبار ضروريستبرگزاری مراسم عزاداری سیدالشهداء (ع) در سازمان داوطلبان / نماز ظهر و عصر به امامت نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر
با حضور مشاور خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر:
تودیع و معارفه خزانه دار سازمان داوطلبان انجام شد
مراسم تودیع علیرضا امینی سی سخت به همراه آیین معارفه محمدرضا ولی پوری به عنوان سرپرست خزانه داری و عاملیت ذیحسابی سازمان داوطلبان با حضورمحمد علی موذن تبار، مشاور خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر برگزار شد.
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد:
ویزیت رایگان سوگواران حسینی در چادرهای سلامت / اطعام نیازمندان بر سر سفره های داوطلبان
سرپرست سازمان داوطلبان از برپایی چادرهای سلامت، اهدای خون ، برگزاری مراسم ترویج فرهنگ قرآنی و احادیث برای مقابله با بلایا و اطعام نيازمندان در سفره هاي حسینی داوطلبان و خيرين اين سازمان در سراسر کشور خبر داد.
فعالیت داوطلبان هلال احمر برای "مهر" و "محرم"
سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر از اجرای طرح‌های خادمین حرم مهرورزی، نیابت و خیر ماندگار در ایام محرم و همچنین،‌ طرح ارمغان مهر برای تامین لوازم تحریر و اقلام بهداشتی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.
همزمان با ایام عزاداری ماه محرم:
جمع آوری کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی کشور درصندوق های هلال احمر سراسر کشور / کمک با شماره گیری کد #5151*733* و اپلیکیشن "آسان پرداخت"
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به تداوم اجرای طرح "نذر آب" در ماه محرم، گفت: این صندوق ها در اماکن و میادین مختلف شهرها و همچنین مسیر عبور دسته های عزاداری، آماده جمع آوری کمک های نقدی هموطنان عزیز برای مردم آسیب دیده از خشکسالی دراستان های جنوب شرقی کشور می باشد.
نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر:
معرفت لازمه احساس‎هاي عاشورايي است/ امروز، الگوپذيري از نهضت حسینی براي رويارويي با استكبار ضروريست
نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر با اشاره به اينكه معرفت لازمه ي احساس هاي عاشورايي است فزود: امروز، الگوپذيري از امام حسين (ع) براي رويارويي با استكبار ضروريست.
برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهداء (ع) در سازمان داوطلبان / نماز ظهر و عصر به امامت نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر
مراسم عزاداری نخستین روز از ماه محرم با حضورنماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، مدیران جمعیت هلال احمر و انبوهی از کارکنان دلداده اهل بیت علیهم‌السلام در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد.
داوطلبان چطور اوقات‌فراغت خود را می‌گذرانند؟

پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر استان گلستان:
1397/6/27
روایت امدادگران از آب‌رساني و توزیع بسته‌های غذایی در روستاهاي متأثر از خشكسالي كرمان:
1397/6/24
گزارش «شهروند» از اجرای طرح جدید جمعیت هلال‌احمر که قرار است سیستان را از تشنگی برهاند
1397/6/11
گزارشی از حال و هوای این روزهای استان سیستان‌وبلوچستان
1397/6/4
دکتر علیرضا مسافر، دندانپزشک و داوطلب حاضر در کاروان سلامت هلال احمر مازندران در شهرستان میرجاوه؛
1397/5/30
گفت و گو با برادران شهدای‌امدادگر شهرستان خدابنده:
1397/5/17