داوطلبان

هلال احمر پیشرو در انتصاب مدیران زن

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که ما باید حلقه واسط خوبی برای کسانی باشیم که با هلال احمر کار می کنند، گفت : در این زمینه زنان می توانند مسئولیت های مهمی در جایگاه مدیریتی داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ، دکتر همتی امروز ،21 مهر در مراسم معارفه رئیس حوزه ریاست هلال احمر که با حضور کارکنان این حوزه برگزار شد.افزود: کسانی که در جمعیت هلال احمر با ما همکاری می کنند باید بر مبنای درستکاری و صداقت کار کنند و نام نیک از خود باقی گذارند.

وی با تاکید بر این که ما باید حلقه واسط خوبی برای کسانی باشیم که با هلال احمر کار می کنند، گفت : در این زمینه زنان می توانند مسئولیت های مهمی در جایگاه مدیریتی داشته باشند و امیدواریم با تغییر جو کنونی و تلطیف فضای کاری از توانمندی های آنها در پیشبرد اهداف بشردوستانه هلال احمر استفاده کنیم.

همتی افزود: گفته می شود، کار امدادرسانی در حوادث یک کار خشن و خارج از توان زنان است، اما ما در حادثه سیل در استان های لرستان،خوزستان و ایلام به خوبی دیدیم که زنان امدادگر  هلال احمری خدمات مختلف امدادی و حمایتی به آسیب دیدگان ارایه دادند ، بنابر این یک ضرورت است تا در برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های جمعیت نیز از ظرفیت آنها استفاده کرد.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی و ورود مدیران جدید در هلال احمر گفت: ما با افتخار در هلال احمر با درستکاری خدمت می کنیم و اینکه چقدر توفیق داشته باشیم باید دیگران قضاوت کنند.

همتی در جمع کارکنان حوزه ریاست هلال احمر با تاکید به ارتباط منطقی و دوستانه کارکنان این حوزه به عنوان حلقه واسط در داخل و خارج از جمعیت گفت: انتظار دارم در هر شرایطی حرمت و جایگاه ارکان مدیریتی در هلال احمر و نظام کشور حفظ شود.

رییس جمعیت هلال احمر با تاکید به فرصت سازی از بین مشکلات و چالش ها گفت: کار در هلال احمر گسترده است و به خاطر نوع کار ما و استفاده از ظرفیت های مردمی و داوطلبان، خوشبختانه فعالیت های آن رصد می شود که به نظر من این یک مزیت است چون باعث ارتقاء سرمایه اجتماعی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به کمک های دولت در خصوص شارژ انبارهای خالی هلال احمر گفت: همچنین تا پایان امسال دولت برای خرید بالگرد قول مساعد به ما داده است که با توجه به مشکلات و تنگناهای مالی کشور  این همکاری سران سه قوه جای تقدیر دارد.

همتی همچنین به حل و فصل املاک موقوفه هلال احمر تاکید کرد و افزود: باید کاری کرد مشکلات برطرف شود و اسناد موقوفه ها مشخص شوند،ما باید در مسیر تعالی جمعیت هلال احمر گام برداریم و این با همکاری، صداقت ، درستکاری و خلاقیت در برنامه های توسعه ای در هلال احمر امکان پذیر خواهد بود

 در این مراسم دکتر همتی ضمن تقدیر از خدمات دکتر مهرزادی و انتصاب وی به عنوان مشاور رئیس جمعیت هلال احمر ،راضیه عالیشوندی را به عنوان رئیس حوزه ریاست برگزید.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *