داوطلبان

پنجشنبه 23 مرداد 1399
از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر؛

فراخوان جذب پزشک و پیراپزشک داوطلب علیه کرونا منتشر شد

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: این سازمان با هدف ارتقای فرهنگ جامعه در خصوص توسعه خدمات و آموزش ساختارمند افراد، خانواده و جامعه ، طی فراخوانی از پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران داوطلب برای فعالیت در مرکز تماس 4030 مقابله با کرونا دعوت به همکاری کرده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: این سازمان  با هدف ارتقای فرهنگ جامعه در خصوص توسعه خدمات و آموزش ساختارمند افراد، خانواده و جامعه ، طی  فراخوانی از پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران داوطلب  برای  فعالیت در مرکز تماس 4030  مقابله با کرونا دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، محمد نصیری افزود: جمعیت هلال احمر طی فراخوان جذب داوطلب برای مرکز تماس 4030 ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)  با همکاری وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی  از میان پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران  برای کمک به مردم و پاسخگویی به سووال ها در باره ویروس کرونا به صورت غیرحضوری (آنلاین)  دعوت به همکاری کرده است.

وی خاطرنشان کرد:  از داوطلبانی که علاقه‌مند به همکاری با جمعیت هلال احمر  در این برنامه ملی  هستند، درخواست می‌شود با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.corona.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام فعالیت داوطلبانه اقدام کنند.

کلمات کلیدی