داوطلبان

چهارشنبه 30 مهر 1399

خزانه‌دار جمعیت هلال‌احمر: سازمان داوطلبان در خط مقدم جلب اعتماد عمومی است

خزانه دار کل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه مولدسازی دارایی‌ها و کمک های خیرین، یکی از محورهای اصلی کار خزانه‌داری این سازمان بزرگ بین المللی در سال جاری است، اظهار کرد: وجود برخی تنگناهای تحمیلی در تأمین منابع در شرایط تحریم و همچنین همه گیری ویروس کرونا، ضرورت این امر را بیش از پیش نمایان کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، محمد رحیم شهریاری در مراسم تکریم و معارفه خزانه دار و عامل ذیحساب این سازمان، ضمن تاکید بر ضرورت توجه بیش تر به مولد سازی دارایی‌ها و کمک های مردمی، بر شفافیت مالی به منظور جلب اعتماد عمومی و تامین منابع برای انجام پروژه های ملی و فراملی انسان‌دوستانه جمعیت هلال احمر تاکید کرد.

وی بااشاره به آیه 55 سوره یوسف، امانتداری و علم و تخصص را از خصیصه های مورد نیاز افراد برای تصدی مسند در حوزه خزانه داری و حسابداری عنوان و خاطرنشان کرد: مسئولیت این کار به خصوص در سازمانی همچون سازمان داوطلبان بسیار بزرگ و سنگین است، چرا که به منزله خط مقدم برای جلب سرمایه اجتماعی محسوب می شود، لیکن آمار کمک های مردمی و خیرین کشور، همواره نمایانگر وجود مقبولیت و اعتماد عمومی نسبت به این سازمان عام المنفعه بوده است.

خزانه دار کل جمعیت هلال احمر در این مراسم، ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه حمید عسکری در انجام وظایف و خدمت رسانی بادقت و سرعت به مراجعه کنندگان و بیماران نیازمند سازمان داوطلبان، ابراز امیدواری کرد تا در مسئولیت جدید مانند پیش، موفق عمل کند. همچنین طی ابلاغ حکمی، علیرضا امینی را به عنوان خزانه دار و عامل ذیحساب سازمان داوطلبان منصوب کرد.

همچنین در این مراسم، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان حدیثی از حضرت امام حسین (ع)، مبنی بر این که حاجات مردم به سمت شما، از نعمت های پروردگار است، افزود: سازمان داوطلبان، جایی است که به لحاظ مراجعه نیازمندان، می توان به وفور این نعمت را دریافت کرد.

محمد نصیری خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر، درگیر حوادث طبیعی نیستیم بنابراین باید از این فرصت و ظرفیت بزرگ خدمات داوطلبانه  شبانه روز درجهت محرومیت زدایی و کاستن آسیب های اجتماعی، بهره برد. چرا که این فعالیت ها علاوه بر این که بر آمادگی نیروهای داوطلب می افزاید، عاملی برای تلطیف قلوب مردم محروم در مشکلات اقتصادی نیز است.

وی نیز ضمن تقدیر از زحمات عسکری و آرزوی توفیق برای وی در تداوم خدمت رسانی و تلاش برای شفافیت مالی به عنوان یکی از اهداف جمعیت هلال احمر، ابراز امیدواری کرد تا با حضور مجدد علیرضا امینی در این سازمان، ارائه خدمات مالی به مراجعه کنندگان با سرعت و دقت بیش تری انجام شود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *