داوطلبان

چهارشنبه 12 آذر 1399

تاکید رئیس جمعیت بر اهمیت جایگاه و فعالیت‌های روابط عمومی در انعکاس خدمات گسترده هلال احمر در جامعه

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی خطاب به مسئولان عالی جمعیت درخصوص عملکرد روابط عمومی معاونت ها، سازمان ها و استانهای زیرمجموعه هلال احمر بر ضرورت توجه ویژه مدیران و مسئولان هلال بر اهمیت فراوان عملکرد این حوزه و انعکاس مناسب خدمات گسترده هلال در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر همتی با اشاره به شاخص بندی و ارزیابی عملکرد روابط عمومی های زیرمجموعه هلال احمر افزود: آمار و ارقام به دست آمده از این ارزیابی بسیار مهم و فعالیت روابط عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ممکن است بسیاری از فعالیت ها در جامعه به شکل روتین انجام شود اما فعالیت های ما زمانی اهمیت می یابند که بتوانند باوری را تغییر دهند و موجب تغییر رویکردها در جامعه شوند. 
وی با تاکید بر اینکه، هلال احمر با عملکرد خود در جامعه قضاوت می شود، اظهار کرد: عملکرد هلال احمر در زیرمجموعه ها و استان ها، مختص یک منطقه جغرافیایی خاص و در حین بحران و یا زمان عادی است اما با استفاده از ابزارهای اطلاع‌رسانی بسیار قوی از جمله فضای مجازی می توان خدمات و فعالیت های انجام شده را به سمع و نظر همه مردم رساند.
رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه به تقدیر رئیس جمهوری از خدمات هلال در مراسم افتتاح خانه های هلال سراسر کشور اشاره کرد و گفت: تقدیر رئیس جمهوری از هلال احمر که از طریق صدا و سیما پخش شد، انعکاس خوبی داشت. هلال احمر می تواند با استفاده از ظرفیت صدا و سیما، شبکه های اجتماعی مجازی و سایر وسایل ارتباطی، خدمات و فعالیت های گسترده خود را بدون بزرگ نمایی در جامعه منعکس کند.
دکتر همتی با تقدیر و تشکر از اقدامات اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی، خطاب به مسئولان جمعیت گفت: انتظار دارم همکاری تمام قدی را با روابط عمومی ستاد داشته و برای معرفی خدمات هلال در جامعه تلاش کنید و عملکرد خود را در معرض قضاوت مردم بگذارید. هلال احمر شاید از معدود نهادهایی است که حتی تظاهر به اعمال عام المنفعه و بشردوستانه آن در جامعه منشاء خیر بوده و لازم است در این زمینه با برنامه و به شکل جدی فعالیت کنیم.
وی افزود: انتظار داریم که افرادی به عنوان معین روابط عمومی با مدیرکل روابط عمومی در معاونت ها و سازمان ها همکاری لازم را داشته باشند تا اخبار عملکرد هلال احمر با کیفیت خوب و در اسرع وقت منتشر شود. سایت های خبری زیرمجموعه هلال نیز توسط معاونین و مدیران کنترل شود تا آمار اخبار به روز باشد. این نشان دهنده عملکرد ماست و باید به شکلی ارائه شود که مردم در مورد عملکرد هلال احمر قضاوت منصفانه ای داشته باشند.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *