داوطلبان

چهارشنبه 12 آذر 1399

برگزاری دوره آنلاین "چگونه در برابر زلزله آماده باشیم؟" با همکاری هلال‌احمر و سازمان نظام پزشکی

جمعیت هلال احمر با همکاری سازمان نظام پزشکی و همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی، دوره آنلاین "چگونه در برابر زلزله آماده باشیم؟" را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر؛ با توجه به اینکه کشور ایران، یکی از نقاط زلزله‌خیز در جهان به حساب می‌آید و دانستن اصول آمادگی در برابر زلزله یکی از ضروریاتی است که همگان نیازمند دانستن آن هستند، در دوره آموزشی آمادگی در برابر زلزله به صورت خلاصه و مفید با نکات و دانسته‌های مهمی آشنا می‌شویم که پیش از بروز زلزله آمادگی لازم را داشته باشیم و در هنگام بروز زلزله نیز با رفتار مناسب، جان خود و عزیزان‌مان را نجات داده و خسارات جانی و مالی را به حداقل برسانیم.

بنا بر این گزارش، شرکت کنندگان در این دوره آموزشی که با همکاری معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی و معاونت آموزشی جمعیت هلال احمر ایران در دسترس عموم قرار گرفته، با شرکت در یک آزمون نهایی، گواهینامه جمعیت هلال احمر دریافت می کنند. این دوره جزو دوره‌های مبتنی بر نیاز محلی جمعیت هلال احمر محسوب شده و  گواهینامه دوره ۲۴ ساعت بعد از اتمام آزمون، در سایت آموزش همگانی جمعیت هلال احمر به نشانی khadem.ir قابل دریافت خواهد بود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *