داوطلبان

جمعه 14 آذر 1399

با اقدام خیّر نیکوکار میسر شد: امکان جراحی بیماران با وزن بسیار بالا در بیمارستان‌فوق تخصصی نورافشار

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار از اقدام خیر نیک اندیش به منظور اهدای یک دستگاه تخت اتاق عمل ویژه بیماران با وزن بسیار بالا به این بیمارستان ‌خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، دکتر سید بهمن سبحانی با اعلام این خبر گفت: در یک عمل خیرخواهانه‌، طلبه جوان و نیک اندیش یک دستگاه تخت اتاق عمل ویژه بیماران با وزن بسیار بالا به بیمارستان فوق تخصصی نورافشار اهدا کرد.

وی ادامه داد: همچنین این طلبه جوان، در راستای حفظ کرامت انسانی و کمک به همنوع، علاوه بر خرید تخت اتاق عمل به منظور فراهم کردن امکانات و شرایط لازم برای جراحی بیمار با وزن ۲۶۰ کیلوگرم، هزینه های عمل جراحی و درمان این بیمار را نیز متقبل شده است.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار با بیان اینکه این اقدام بستر جراحی سایر بیماران با وزن های بالا در بیمارستان را فراهم می‌کند، خاطر نشان کرد: این تخت اتاق عمل به ارزش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده که توان نگهداشتن قریب به ۳۰۰ کیلوگرم وزن بیمار را دارد.

وی در پایان با تقدیر از اقدام‌خداپسندانه حجت الاسلام نظافتی، روحانی خیر و نیکوکار افزود: بیمارستان موقوفه و خیریه نور افشار بستری مناسب برای حضور خیرین در جهت کمک به اقشار آسیب دیده جامعه است.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *