داوطلبان

افتتاح 25 خانه هلال در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان خبرداد: صبح امروز به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس 25 خانه هلال با حضور مسئولین شهرستان ها افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح ضمن گرامیداشت و تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بیان کرد: صبح امروز 25 خانه هلال در سراسر استان با حضور فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات، دهیاران و بخشداران به صورت ویدئو کنفرانسی با مرکز استان به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
فلاح با اشاره به اینکه در سال های اخیر تا کنون 167 خانه هلال در سراسر استان راه اندازی و فعال شده است، افزود: این تعداد خانه هلال تا پایان سال جاری به 300 خانه افزایش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: خانه های هلال با هدف تحقق شعار داوطلب محوری، بهره مندی از مشارکت افتخاری و داوطلبانه افراد علاقه مند جهت فعالیت در جمعیت هلال احمر به منظور حمایت از زندگی و سلامت آحاد افراد جامعه راه اندازی شده است.
وی ارائه آموزش های امدادی، اصول و روش های خدمات داوطلبانه در شرایط عادی و بحرانی در سطح روستا و محلات شهری را از دیگر اهداف افتتاح خانه های هلال عنوان کرد و گفت: 5 هزار عضو داوطلب در 127 خانه هلال در 2 ماه گذشته از آموزه های امدادوکمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات بهره مند شدند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *