داوطلبان

جمعه 08 اسفند 1399

افتتاح خانه هلال برزول از توابع شهرستان نهاوند همدان

به گزارش رابط خبری معاونت داوطلبان استان همدان ؛ علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند از افتتاح خانه هلال روستای برزول  و اجرای مانور تخلیه اضطراری توسط روستائیان خبر داد.

 علی کیانی افزود: با توجه به موقعیت استراتژیک و جغرافیایی روستای برزول از نظر حادثه خیزی و مواصلاتی ، ایجادخانه ی هلال مورد توجه جمعیت هلال احمر و اهالی و مسئولین منطقه قرار گرفت . کیانی از افتتاحیه این خانه ی هلال با حضور مسئولین محلی از جمله بخشدار محترم ، شهر دار محترم ، شورای شهر ، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه ، معتمدین و داوطلبان برزول خبر داد .شایان ذکر است اولین مانور پناهگیری و تخلیه اضطراری این منطقه با آموزش و حضور حدود 100 نیروی عضو خانه ی هلال انجام و اعضاء بااصول و شیوه های پناهگیری  و تخلیه اضطراری و ضرورت تشکیل حلقه ی امنیتی و شمارش نیروها بعد از تخلیه اضطراری آشنا شدند. 

کیانی در این برنامه با توجه به انتصاب آقای سعید درویشی کار آفرین رتبه کشوری ، استقبال مردمی و اعلام آمادگی مسئولین بخش ابراز امیدواری کردکه درصورت ایجاد زیر ساخت های لازم، خانه هلال برزول جایگاه بالایی را در بین خانه های هلال استان و کشور کسب و شرایط مناسبی را برای مدیریت ریسک و مدیریت حوادث منطقه ای احراز نماید .

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *