داوطلبان

شنبه 15 آذر 1399

اعتماد خیرین از سرمایه های بزرگ هلال احمر است

مجمع خیرین هلال احمر شهرستان آق قلا با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان و فرماندار آق قلا افتتاح شد و آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فرهاد میقانی در مراسم افتتاح و آغاز بکار مجمع خیرین هلال احمر آق قلا گفت: خیرین به عنوان بازوان توانمند جمعیت هلال احمر در فعالیتهای عام المنفعه همواره یاری رسان هلال احمر هستند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: ما از تشکیل چنین مراکزی در سراسر استان به عنوان هویت بخشی برای زحمات خیرین استقبال می کنیم و این مراکز می تواند پایگاهی برای حضور معتمدین و ریش سفیدان و افراد صاحبنظر باشد.
 
او با بیان اینکه در جریان سیل سال گذشته در آق قلا خیرین ثابت کردند همراه مردم هستند، خاطر نشان کرد: خیرین به عنوان سرمایه عظیم هلال احمر می توانند در جلب مشارکت های مردمی برای اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه قدم های بزرگی بردارند.
 
میقانی با اشاره به فعالیت خانه های هلال گفت: به دنبال این هستیم در خانه های هلال به عنوان یک هلال احمر کوچک تمام فعالیتهای هلال احمر را بسط و گسترش یابد و با زمینه سازی لازم از توانمندی داوطلبان به شکل شایسته در راه خدمت به مردم استفاده شود.
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *