داوطلبان

شنبه 15 آذر 1399
رئیس بیمارستان نورافشار خبر داد

ارائه خدمات رایگان به کودکان کم توان جسمی و ذهنی – حرکتی / اهدای 5 دستگاه ویلچر تمام اتوماتیک به بیمارستان فوق تخصصی نورافشار/

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از اهدای5 دستگاه ویلچر برقی تمام اتوماتیک و 10 دستگاه ویلچر معمولی به این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر سید بهمن سبحانی، با اعلام این خبر گفت: این ویلچرها به منظور تسهیل در حرکت کودکان کم توان ذهنی-حرکتی، از سوی خیرین به مجموعه توانبخشی کودکان این بیمارستان اهدا شده است.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، با قدردانی از حمایت های همیشگی خیرین و نیکوکاران به بیماران و کودکان نیازمند این بیمارستان خاطر نشان کرد: بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به دلیل ارائه خدمات خیریه؛ عام المنفعه و رایگان برای کودکان دارای اختلال ذهنی ـ حرکتی، همواره از سوی خیرین حوزه سلامت مورد توجه قرار می گیرد.

وی ادامه داد: خدمات تشخیصی و درمانی برای کودکان کم توان جسمی و ذهنی – حرکتی در مجموعه توانبخشی کودکان این بیمارستان به صورت کاملا رایگان انجام می گیرد.

یادآور می شود بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار از معدود نمونه‌ های موجود در منطقه است که با نگاه چند رشته‌ ای خدمات فوق تخصصی ارتوپدی، روماتولوژی، نورولوژی و توانبخشی ویژه کودکان را با حضور پزشکان مجرب و با سابقه کشور ارائه می کند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تشخیصی و درمانی به ارزیابی، تشخیص، درمان و بازتوانی بیماری های عضلانی اسکلتی کودکان، درمان مشکلات مفصل و بیماری ‌های التهابی، ارزیابی وضعیت تراکم استخوان کودکان، جراحی ارتوپدی کودکان، جراحی اعصاب کودکان، روانپزشکی کودکان و توانبخشی کودکان معلول جسمی و حرکتی می پردازد.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *