داوطلبان

جمعه 14 آذر 1399

اجرای طرح نیابت از سوی هلال احمر بافق در روستای کوشک

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: اعضا جوانان و داوطلبان خانه« هلال مهر» روستای کوشک،به مناسبت روز جهانی سالمندان طرح نیابت را اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محمدرضا فتاحی بافقی از اجرای طرح نیابت توسط اعضا جوانان و داوطلبان خانه «هلال مهر» روستای کوشک خبر داد.

فتاحی بافقی گفت: طی این برنامه که رئیس خانه هلال، مسئولان تخصصی این خانه و همچنین یک پزشک عمومی حضور داشتند، با ۱۰ خانواده شهید و سالمند روستاهای دهستان کوشک دیدار کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار کرد: جوانان و داوطلبان خانه هلال مهر در این برنامه با حضور در منزل سالمندان با اهدای گل و تقدیم بسته های معیشتی به آنها به اجرای طرح نیابت پرداختند.

وی هدف از اجرای این طرح را گرامیداشت خانواده های شهدا و سالمندان و رسیدگی به آنها به نیابت از فرزندانشان بیان کرد که باعث شادی و خرسندی سالمندان و پایش سلامت آنها می شود.

این مقام مسئول با بيان اينكه فعاليت هاي متعددي در اين طرح انجام مي شود، افزود: كمك به سالمندان در انجام كارهاي روزمره، بيرون از خانه، پرستاري از سالمندان و رسيدگي به آنها از جمله فعاليت هاي جوانان و داوطلبان در اين طرح است.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *