داوطلبان

سه شنبه 29 مهر 1399

اجرای طرح «ارمغان مهر » توسط جوانان و خیران داوطلب ایلامی

سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان ایلام گفت: طرح «ارمغان مهر » توسط جوانان شهرستان های آبدانان و دهلران و با کمک خیران داوطلب در آستانه آغاز سال تحصیلی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ شکراله جایدری با اشاره به اینکه طرح ارمغان مهر همه‌ساله در آستانه آغاز سال تحصیلی در استان ایلام آغاز می‌شود، اظهار کرد: طرح «ارمغان مهر» با مشارکت جوانان و خیران داوطلب جمعیت هلال احمر در مدرسه راهنمایی شهید یوسفی روستای گلسیری در دهستان اناران شهرستان دهلران و در بخش سرابباغ، روستای وچکاب و آموزشکاه تربیت شهرستان آبدانان اجرا شد.

وی با بیان اینکه این طرح از طرح‌های موفق عام المنفعه هلال احمر است که سال هاست اجرا می شود و در سال جاری هم همچون سنوات گذشته در استان ایلام اجرا شد، افزود: طرح ارمغان مهر با هدف تهیه لوازم التحریر، کیف و کفش ویژه دانش آموزان نیازمند در سراسر کشور با همت خیرین و داوطلبان در آستانه آغاز سال تحصیلی به اجرا در می‌آید.

سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان ایلام اضافه کرد: این طرح به منظور کمک به دانش آموزان کم برخوردار مناطق محروم و دور از دسترس با شروع سال تحصیلی اجرا می شود  و می توان به اقدامات اجرایی این طرح از جمله: آموزش پیشگیری از بیماران کرونا، توزیع بسته های لوازم التحریر، توزیع بسته های بهداشتی و…. اشاره کرد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *